Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WydajnaJednostkaIndywidualna: oczywiście ze nie było to rabunkowe podłoże. Wasza gazeta wyborcza nawet napisała że to był incydent. Ranny proboszcz to incydent. Ale wy lewaki jesteście słynni z przeinaczania faktów na swoją modłę także wasze zaślepienie nawet mnie nie dziwi. Po marszu w Białymstoku za to aż wam piana z mord leciała z agresji.
@WydajnaJednostkaIndywidualna: oczywiście ze nie było to rabunkowe podłoże. Wasza gazeta wyborcza nawet napisała że to był incydent. Ranny proboszcz to incydent. Ale wy lewaki jesteście słynni z przeinaczania faktów na swoją modłę także wasze zaślepienie nawet mnie nie dziwi. Po marszu w Białymstoku za to aż wam piana z mord leciała z agresji.


@vin42: 1. NIE WY, nie jestem #!$%@? lewakiem #!$%@? genetyczny. Mam RiGCZ i jestem w centrum.

2.
jeszcze bardziej masowo są też gwałcone kobiety od zarania dziejów i dopiero świat zaczyna mężczyzn za to karać


@Cheeseburgg Zamiast karać gwałcicieli, karać całą grupę? Widzę że popierasz odpowiedzialność zbiorową. Czyli jeżeli muzułmanin w Niemczech zabije jakiegoś Niemca dobrze wiedzieć że będziesz pierwsza w kolejce aby ukarać za to wszystkich muzułmanów.