Wpis z mikrobloga

@Cheeseburgg Tak, tego co ma zamazane imię i nazwisko, w sumie to dziwne, że ktoś tak różnie potraktował prywatność obu osób. Mam nadzieję, że to nie przez to że to skrajnie dwa różne podejścia :) Ech szkoda tylko, że przez coś takiego dalej nakręcana jest spirala nienawiści i w końcu doprowadzi to do jakiejś tragedii
@Cheeseburgg: Anal albo odsiadka. O ja jebe.ktos ma wyobraźnię <3. Choć z drugiej strony są osoby które twierdzą, ze osoby ktore nie chcą umówić się z transem,grubym lub czarnym to transfobia, rasizm i fatofobia a nie zwykla preferencja. Szaleńcy sa wszędzie (ʘʘ). Wydaje mi się, że są zarówno normalne osoby LGBT jak i przesiaknieci SJW które wszędzie widzą oprawców, grają ofiary chcą sprawiedliwości dziejowej oraz nadregulacji prawem
@a-duRRud-a Kolego nie przesadzaj, ja w nikogo cegłami rzucać nie mam ochoty, więc mnie nie dorzucaj do żadnej ze stron. Chce tylko żeby było normalnie i spokojnie
@Cheeseburgg: Konserwy od 100 lat niezmiennie - METODOM MAŁYCH KROKÓW NAS ZNISZCZO xDD

Najpierw zniszczyć ich mieli pracownicy - w końcu jak dzieci nie będą pracować w fabrykach za miskę kaszy to im odwali i każdy będzie chciał żyć jak człowiek, moim kosztem. Potem kobiety - wiadomo, wyjdo z kuchni i się zacznie, jak to w ogóle możliwe by miały prawo głosu czy, co gorsza, nosić spodnie. Murzyni i inne mniejszości