Wpis z mikrobloga

@biedroncia: Nie jest tak, że beznadziejny charakter. Ale takie combo, że figura, twarz i charakter to się nie zdarza. Jeżeli więc na szybkie bzyki to wygląd, a jak na długi dystans to prezencja schodzi na drugi plan.
@biedroncia: Bo tak jest najczęściej, te ładne udają takie księżniczki, że aż wstyd dotykać.
Mówią, jakie to nie są porządne, zadbane, a na pierwszej imprezie leżą zarzygane i wyruchane przez 10 osób już ¯\_(ツ)_/¯
Mają wymagania jakby była ze złota.

A taka zwykła ma więcej wartości, nie mówię, że każda ładna ma jakieś wymyślone wymagania ale to jest 9/10.
Dlatego, Ja akurat wolę taką zwykłą, która ma normalne widzenie na świat
@ruok: Super mirabelko, tylko pozazdrościć. Wszystkie piękne kobiety z jakimi ja się wiązałem zwykle miały jakiś defekt procesora. Tyle, że to wychodziło po jakimś czasie, raz to mi się nawet okres gwarancji skończył i wpitoliłem się w koszta. Więc tego ...
@ruok: Dokładnie tak samo uważam. A z psami pecha nie miałem nigdy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powodzenia i oby Ci (Wam) banglało jak najdłużej, a może nawet zawsze?
Jedno z praw leżących u podstaw cywilizacji mówi - jeśli wszystko idzie dobrze, to na pewno czegoś nie wiesz.