Wpis z mikrobloga

jedni wydają hajs na wodę w której kąpała się jakaś intagramerka, a inni na pana w sutannie bo wierzą że kupią sobie drogę do nieba xD biznes jest biznes


@4kroki: Poczekaj aż Szustak wpadnie na ten sam pomysł i zacznie sprzedawać wodę ze swojej kąpieli. Zaufaj, że znajdą się chętni. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@MPXD: no to można się z nim nie zgadzać w dowolnej wymienionej przez ciebie kwestii i argumentować to, ale wciskanie mu w usta takich słów jak w tym memie jest według mnie nieuczciwe i nie służy merytorycznej dyskusji. Nie kojarzę, żeby mówił, że jak ktoś nie daje kasy na kościół/na jego patronite to pójdzie do piekła.
  • Odpowiedz
@borsuczki_robio_sztuczki: Tak trudno to pojąć, że ta religia opiera się na tej książce? I to, co w niej napisano, wierni uważają za prawdę? A skoro tak, to ten, kto się na tej książce zna, jak najbardziej może mówić, co należy zrobić, żeby się do nieba dostać? Tak trudno wysnuć kilka wniosków?
  • Odpowiedz
@puzno: nie, nie można ( ͡° ͜ʖ ͡°) możesz odpowiedzieć, ale i tak nie odpowiem, bo równie dobrze mogę uczyć psa liczyć. Już nie wspominając że wkładasz mi wusta coś czego nie powiedziałam: czemu twierdzisz, że się kogoś innego czepiam lub nie czepiam? Czemu naginasz dyskusje? Czyżbyś nie miał nic na obronę swojego punktu widzenia oprócz odwracania od niego uwagi?

Jeszcze nie spotkałam się żeby po
  • Odpowiedz
@MPXD: robienie cipkomaryjek i wyszydzanie katolskiej lub chrześcijańskiej wiary wpisuje się w "nikogo nie krzywdź" ?

Przepraszam, ale nawet jako niekatolik czuję w takim momencie ogromną wątpliwość czytając o idyllicznej wizji lewicy, która nikogo nie piętnuje i każdemu pozwala żyć jak chce.
  • Odpowiedz
@StaryWilk: Ja tam szanuje religę, wiarę bądź jej brak ale k---a jak widzę tego typa to ni c---a nie mogę mu zaufać. To co on robi ma wszystkie znamiona sekty, nie zdziwię się jak za jakiś czas założy jakąś sektę w którym będą musieli jego wyznawcy dostarczać mu dziewice czy coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dokładnie to samo można powiedzieć o lgbt - jeden do jednego


@puzno: chyba na głowę upadles. Przede wszystkim właśnie porownales osoby nieheteronormatywne do 1 zakonnik. Wtf?
  • Odpowiedz
: robienie cipkomaryjek i wyszydzanie katolskiej lub chrześcijańskiej wiary wpisuje się w "nikogo nie krzywdź" ?


@Gniewo_: ale jakim prawem wrzucasz wszystkich do 1 worka? Tak można zdyskredytowac każda grupę. Z resztą super porównanie se znalazłeś, ludzie identyfikujacy siez prawica maja wręcz obsesję nie tylko na wysmiewaniu ale wulgarnym obrazaniu i klamliwym oskarżniu np o pedofilii, więc powinieneś ta "strona" się bardziej przejmowac
  • Odpowiedz
@szybki_zuk:

Nie wrzucam, po prostu zastanawiam się co ma "pokój, miłość, tolerancja" do agresywnego ateizmu, który jest mocno reprezentowany na lewej stronie.

Dziękuję Ci za wskazanie, że po stronie prawej również znajdują się hipokryci.
  • Odpowiedz
@Gniewo_: no ja bym wolał, żeby nie było takich zachowań, ale nie uważam żeby to było mocno reprezentowane, szczególnie że jest to reakcja na niesamowity przemysł pogardy, jak to mówią pisowcy
  • Odpowiedz
@LGBT_v3: serio nie widzisz nagonki mediów powiązanych z władza, prawicowych trolli i zwolenników rządu na osoby LGBT?
Boldupienie w necie jest jak najbardziej zrozumiałe w takim wypadku
  • Odpowiedz