Wpis z mikrobloga

Fajna była ta "kotrmanifestacja" dzisiaj we Wrocławiu. Przszło na nią z 10 sebów, jeden z nich ze dwa razy krzyknął coś w megafon i sobie poszli po paru minutach xD. Gratuluję swojemu miastu cywilizowanych mieszkańców.

Ps pozdrawiam wszystkich wykopków, którzy byli dzisiaj na wrocławskiej pikiecie i marszu solidarnościowym z Białystokiem ()

#wroclaw #bekazprawakow #lgbt #patologiazewsi #bekaznarodowcow
Soojin21 - Fajna była ta "kotrmanifestacja" dzisiaj we Wrocławiu. Przszło na nią z 10...

źródło: comment_1YectMYAxU7fnLTo3cDas7cmtVkm9nlG.jpg

Pobierz
  • 56
@hamborgir na samym otwarciu pikiety babka powiedziała, żeby nie wdawać się w dyskusje ani żadne inne interakcje z 'kontrmanifestacją'. Nawet gdyby ktoś bardzo uparcie chciał z nimi pogadać to nie było jak, bo (tak jak napisałam) jeden z nich tylko cośtam krzyknął przez megafon (chyba coś o częściach rowerowych) i sobie poszli XD. Myślałam, że będzie więcej husarzy wyklętych, bo ostatnio coraz częściej widuje napisy na murach obrażające (lub wręcz namawiające do
@zebatykocur fajny whataboutism. Napisy, o których mówiłam to 'JE**Ć LGBT' na przejściu dla pieszych (!!!) oraz 'NISZCZ LGBT' na ścianie w centrum miasta w towarzystwie krzyża celtyckiego. Faktycznie, porównywalne do cipki na kiju.

A co do łączenia krzyża i tęczy. Wiesz, że można być LGBT i jednocześnie chrześciajninem, co nie? Jest nawet takie stowarzyszenie 'chrześcijanie LGBT', mają swoje banery na marszach równości
@Soojin21: W Szczecinie też masa ludzi i w sumie nie było kontrmanifestacji, tylko jakiś Sebix przechodząc raz krzyknął i... już.

@zebatykocur: Mnie najbardziej dziwi, że was oburzają jakieś cipki na kiju a zestawienie faszystowskich symboli obok Polski Walczącej, falangi i inne czarne słońca w Białymstoku (pomijając już przemoc) jakoś nie, bo to wygląda jakby prawa strona nie wymagała od siebie a od innych- a tam jakiś faszyzm obok PW, no