Wpis z mikrobloga

  • 450
Fajna była ta "kotrmanifestacja" dzisiaj we Wrocławiu. Przszło na nią z 10 sebów, jeden z nich ze dwa razy krzyknął coś w megafon i sobie poszli po paru minutach xD. Gratuluję swojemu miastu cywilizowanych mieszkańców.

Ps pozdrawiam wszystkich wykopków, którzy byli dzisiaj na wrocławskiej pikiecie i marszu solidarnościowym z Białystokiem ()

#wroclaw #bekazprawakow #lgbt #patologiazewsi #bekaznarodowcow
Soojin21 - Fajna była ta "kotrmanifestacja" dzisiaj we Wrocławiu. Przszło na nią z 10...

źródło: comment_1YectMYAxU7fnLTo3cDas7cmtVkm9nlG.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • 0
@analogiczna

Czy ktoś mi wyjaśni czemu zwykle tacy amanci nigdy nie chodzą z banerem potępiającym współżycie dwóch kobiet? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Bo nie mieliby hakich filmów wieczorami oglądać
  • Odpowiedz
  • 0
@GoplanaLodz tak, jutro ma iść jakiś marsz przeciw przemocy czy coś w tym stylu. Zapraszam do wrocławia właśnie w październiku. Co roku zamykamy sezon marszy równości. Kontrmanifestantów przychodzi mało i miasto dba, żeby trasy przemarszu nigdzie się nie przecinały
  • Odpowiedz
@Soojin21 trochę boję się takich przejść i jednocześnie popieram odwagę maszerujących. Póki to nie będzie wyglądało tak jak przynajmniej w berlinie... to raczej sobie odpuszczę. W każdym razie, miłego ʕʔ
  • Odpowiedz
@GoplanaLodz: w miastach typu wrocław, warszawa, poznań nie ma się czego bać (ʘʘ).Na pierwszą paradę wybierz się właśnie do tych miast, w których było już kilka takich wydarzeń (tegoroczna wrocławski marsz będzie jedenastym) i są w polsce A. jeśli się czegoś obawiasz to polecam ubrać się w niewyróżniający sposób, a flagi po przemarszu zwijać i chować do torby, ewentualnie kupić gaz pieprzowy. nie wracaj z marszy
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Soojin21: fajna retoryka. Teraz widzę zaczniecie wmawiać ludziom że #!$%@? na kiju jako najświętszy sakrament, albo profanowanie mszy świętej to wcale nie naśmiewanie się, to byli ns pewno chrześcijanie lgbt ( ͡ ͜ʖ ͡) Nie wiadomo właściwie czy śmiać się z waszej głupoty czy szanować za tupet i chamstwo.
  • Odpowiedz
@Soojin21

Teraz:
'tacy są mocni tylko w gębie',

a jak #!$%@? homo w Białymstoku to był skandal. Ja już nie wiem czego oczekujesz od naszych polskich Sebków
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz