Wpis z mikrobloga

  • 450
Fajna była ta "kotrmanifestacja" dzisiaj we Wrocławiu. Przszło na nią z 10 sebów, jeden z nich ze dwa razy krzyknął coś w megafon i sobie poszli po paru minutach xD. Gratuluję swojemu miastu cywilizowanych mieszkańców.

Ps pozdrawiam wszystkich wykopków, którzy byli dzisiaj na wrocławskiej pikiecie i marszu solidarnościowym z Białystokiem ()

#wroclaw #bekazprawakow #lgbt #patologiazewsi #bekaznarodowcow
Soojin21 - Fajna była ta "kotrmanifestacja" dzisiaj we Wrocławiu. Przszło na nią z 10...

źródło: comment_1YectMYAxU7fnLTo3cDas7cmtVkm9nlG.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
@Soojin21: wiadomo, tam gdzie latwa kasa i praca tam tez homo sie znajdą, tak samo jak te firmy niby popierajace lgbt a tak na prawde liczace zyski z darmowej kampanii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Soojin21: cipka na kiju czy cipkomaryjka pokazuje tylko jakimi jesteś ograniczonymi prowokatorami, ja mam neutralne stanowisko do osób LGBT nawet nie neutralne jak życzę im jak najlepiej, mają prawo do zawierania związków które ułatwiałoby im wspólne życie w tym kraju. Ale odkąd zaczeliście prowokować patusów to nie dziwcie się, że potem patusy was leją i na was plują. Coraz bardziej żenująca jest forma waszych protestów aczkolwiek postulaty słuszne.
  • Odpowiedz
@ig3r: przyjechali zobaczyć ten słynny Breslau w Polsce A ( ͡° ͜ʖ ͡°). nie byli przygotowani, to nie podlasie, u nas na 1000 manifestantów było 9 'kontrmanifestantów' xD
  • Odpowiedz
@imargam_2137: ponoć ci husarze wykrzykiwali takie hasła jak 'kara śmierci za dewiacje' (przeczytałam to w artykule, osobiście tego nie słyszałam, ale prawakom zdarzają się hasła nawołujące do zabijania, takie jak 'śmierć wrogom ojczyzny'). czy to twoim zdaniem nie jest bardziej 'prowokujące'? czy to usprawiedliwia LGBT w przypaku, gdyby role się odwróciły i tym razem to oni rzucaliby w nich petardami i butelkami? my przynajmniej umiemy powstrzymać się od ataków fizycznych,
  • Odpowiedz
@Soojin21: ale nie rozmawiamy teraz o prawakach tylko o waszych demonstracjach, ja nie jestem ani nazistą ani sympatykiem kościoła do tego jestem przyjaźnie nastawiony do osób homoseksualnych, zwyczajnie toleruje ich "inność" i wasze zachowanie mnie razi i jest dla mnie mocno żenujące, powoli LGBT staje się lewicowym ruchem społecznym który ma mało wspólnego ze zwykłym homoseksualizmem, profanacja symboli religijnych nie jest dobrym pomysłem gdy walczy się o przypominam RÓWNOŚĆ, SZACUNEK
  • Odpowiedz
@Soojin21 na przejściu I na ścianie w centrum miasta, weź bo #!$%@?. Przejąć jest ohoh, a ścian jeszcze więcej, już nie pieprz że tak się sączy zewsząd atak na lgbt bo to kłamstwo
  • Odpowiedz
@Soojin21 Ojojoj po pierwsze Ojojoj po 2. Mieszkam we wro I jestem codziennie w centrum I widzę ludzi NORMALNYCH którzy chodzą do pracy, na zakupy, na spacer, korzystają z życia. Nie widzę tutaj żadnej homofobii ano żadnego ataku na lgbt więc weź ogarnij propagandę i nie będę po 1 grzeczny jak ktoś #!$%@? o napisze na murze albo na jakimś gównoprzejsciu, bo #!$%@? to tak jakby to było napisane na ścianie
  • Odpowiedz
@Soojin21 po co mam szukać tego napisu? Tak jakby kiedyś nie było modne na ścianie pisanie hwdp albo bazgrania ściany innym gównem żeby tylko komuś zajść za skórę, na przykład "babcia pleple"
  • Odpowiedz
@Kalakiki: jak następnym razem będziesz na jana pawła to przyjrzyj się temu miejscu, bo obecnie jest tam napisane 'niszcz lgbt' i krzyż celtycki. po drugie gdzie coś rozdmuchałam xD? wpis dotyczy śmiesznej kontrmanifestacji. potem twierdzisz, że nigdzie nie ma obraźliwej 'twórczości' prawactwa, więc podaje ci przykłdy na co ty odpowiadasz 'to się nie liczy' i jesteś wulgarny

nieonaziści, ponieważ używają symboli neonazistowskich
Soojin21 - @Kalakiki: jak następnym razem będziesz na jana pawła to przyjrzyj się tem...

źródło: comment_S1vH9lipF9g6MFpls1IogShGnrP1tgEP.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Soojin21 ja nie twierdzę że nigdzie nie ma, czytaj ze zrozumieniem. Sama napisałaś: "bo ostatnio coraz częściej widuje napisy na murach obrażające (lub wręcz namawiające do atakowania) osoby LGBT" więc ja twierdzę że takiej sytuacji nie ma, 2 miejsca z dupy to nie jest atak na lgbt w szczególności że mógł to zrobić jakiś małolat po pijaku z puszką, bo "hehe beka" jeżdżę tamtędy prawie codziennie I nie zwróciłem uwagi na
  • Odpowiedz