Wpis z mikrobloga

@ZALApintos dużo alkoholików wpada do cb? Jaki jest przedział wiekowy i czy tendencja jest spadkowa, czy raczej się utrzymuje na tym samym poziomie biorąc pod uwagę twój czas pracy
Robią przypał u cb ludzie #!$%@??
@WiFoN_xD co do alkoholików ciężko mi się odnieść w sumie. Nie jestem w stanie postawić im diagnozy czy piją bo lubią, czy dlatego że muszą. Przedział wiekowy to 18-60, jak to wychodzi na dłuższą metę nie powiem bo nie pracuje tam 3 lat. Co do inb przez pijanych ludzi to oczywiście zdarzają się, ale to raczej ludzie którym urywa się film i myślą że są niewiadomo kim w mieście. Większości się odechciewa
@czeczen123 to nie działa do końca w ten sposób. Wiadomo że laski dostają więcej, jednak nie mówimy tutaj o setkach. Na napiwki nie ma reguły. Zależy jaki dzień, jak komuś minęła praca, jaka kest dzisiaj pogoda. Zależy kto u ciebie kupuje, nie jak wyglądasz.
@WiFoN_xD barman kelner? cóż to kuhwa jest xD daj znac jak było, nie widziałem żeby ktoś łączył te dwie możliwości xD jak będzie bardzo mały ruch to dasz radę ale jak trochę większy to pozdrowienia dla tego kto zatrudnił kelnera i barmana jako jedną osobę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@ZALApintos: co to za miasto, czy dużo czasu spędziłeś na nauce (uczyłeś się od kogoś, z książek czy na płatnych kursach), czy ciężko znaleźć i utrzymać się w robocie (chociaż to zależy chyba od charakteru), co ci się najbardziej podoba w robocie i jak z zaczepianiem/flirtem z babeczkami? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ban_gladesz miasto meneli. Zrobiłem kurs barmański który de facto w pracy nie przydaje mi się wcale, jedynie wiedza teoretyczna na temat alkoholi. Ja szukałem pracy 2 tygodnie, chodziłem, składałem CV, a i tak większości przeszkadzał brak doświadczenia. Najtrudniej jest znaleźć pierwszą pracę w gastro. Ciężko wymienić co najbardziej mi się podoba, bo zalet jest dużo. Jak widzę babeczki które próbują wydębić numer telefonu to trochę cringe w środkeczku, ale nie jest to