Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ehhhh ciężki ten mój asperger w połączeniu z depresją są naprawdę ciężkimi przeciwnikami do pokonania. To tak jakbym w jakimś mmorpg miał 1 lvl i chciał pokonać jakiegoś stwora co ma 100 lvl. Chciałbym po prostu poznać uczucie bliskości i dotknąć ciepłe i delikatne ciało kobiety no po prostu chciałbym seks choćby z divą, ale kurła mam podwiek, a jestem w takiej potrzebie... Ostatnio ze mnie mega frustrat i ciągle szkaluję kobiety... Ale postaram się być mniej #!$%@? i naprawić mózg. Jest w sumie alternatywne wyjście z tej ciężkiej sytuacji (bycia prawiczkiem i strachu przed zostaniem incelem) bo chce mnie rozprawiczyć jakaś hot 40 stka z głosu wydaje się fajna babka, ale nie wiem czy jest ładna i czy wypada tak poprosić o to by się pokazała. Generalnie planuję zarobić u ojca na budowie i wpaść do niej i przeżyć swój pierwszy raz. Popisałem z nią trochę wydaje się spoko i miła u niej będzie domowa atmosfera, bo to nie jest zwykła diva. Pójść do niej? najpierw zapytać czy by się pokazała? o dziewczynę przez aspergera raczej nie ma się co łudzić prawda? (chociaż byłem w związku dwa tygodnie, ale #!$%@?ć)
#asperger #depresja #divy #pierwszyraz #prawiczek #seks #pytaniedoniebieskichpaskow #pomozcieboniezasne

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 4
ciężki ten mój asperger w połączeniu z depresją są naprawdę ciężkimi przeciwnikami do pokonania


@AnonimoweMirkoWyznania: ale to tak lekarz powiedział i stwierdził, czy ty wiesz lepiej? Pytam serio, to nie jest atak jakby co.

Chciałbym po prostu poznać uczucie bliskości i dotknąć ciepłe i delikatne ciało kobiety no po prostu chciałbym seks


@AnonimoweMirkoWyznania: fajne, przyjemne, ale nic wielkiego, zobaczysz sam

ale kurła mam podwiek, a jestem w takiej potrzebie


@