Wpis z mikrobloga

@SiemkaKtoPeeL: Patologicznym bo niezrozumiałym dla Ciebie?
Świetnie przedstawia świat Vvanderfell i pozwala wczuć się w postać, być może jest zbyt wolna dla Ciebie, bądź zbyt wymagająca - to nie gra typu idź i bij.
@Whoresbane: Zawsze lubiłem to miasto, przeszło mi przez myśl by "pogadać" z Umbrą, ale na razie walkę mam niezbyt wyszkoloną i bym padł jak śmieciuch ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bernan: Duże i puste lokacje na którym nic nie ma, ktoś zamiast stworzyć fajny świat to wolał stworzyć ogromne tereny i wypełnić je identycznymi kamieniami xD

fabuła też słaba, mechaniki walki również ale mnie ogólnie cała seria się nie podoba, pograłem jedynie trochę dużej w Skyrima a Oblivion to już wgl. dziadostwo nad dziadostwami, te wymiary to jakaś patologia :P
@SiemkaKtoPeeL: no jak podoba Ci się skyrim bardziej od Morrowinda to szukamy czegoś zupełnie innego w grach.
Świat w Morrowindzie jest na tyle duży by mieć dobre poczucie skali, wiedząc że jest się małym pyłkiem na ogromnej mapie świata
Część jest powtarzalna, ale taki to już styl gry, a wg mnie jest pod tym względem dużo lepsza od Skyrima; wypełnia świat wiarygodnymi historiami prostych ludzi a nie próbuje krótkimi dialogami ustanawiać
@SiemkaKtoPeeL: Polecam moda na usunięcie jaws of oblivion i pograć sobie imersyjnie. Olać główny wątek i robić zadania dla gildii i poboczne. Żyć w tym świecie. Wiadomka, buzie jak ziemniaczki, śmieszny engine(bo bethesda), ale historie są na prawdę bardzo dobre. Skyrim się chowa w tej kwestii.

szanuje Gothica 2 NK za klimat i wymagającą rozgrywk


iks de