Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@barteck: to tak jak mój tesciu. Zrobiłem trasę przez Warszawę, navi pokazywała jedno A tesciu i tak musiał skręcić "bo ona źle pokazuje" i co i #!$%@? musiał zawracać bo wjechał w zły zjazd xDddd
@NewEpisode: mi Google jeszcze nigdy nie pokazało alternatywnej drogi na trasie jaka pokonuje prawie codziennie i prawie codziennie są na niej korki na 20min chociaż jest objazd ale trochę kręty no i ograniczenie 30-50 więc nawigacja uznaje że będę jechać właśnie 30 więc lepiej opłaca mi się stać XD
@FoxyShoxy można się śmiać, ale dosłownie dwa tygodnie temu miałem taka sytuacje - google maps zaprowadzilo mnie wprost do lasu ze ścieżka i musialem wracać parę km do zakrętu, którego nie było, i kolejne kilka do głównej drogi, bo mi bez przerwy pokazuje jakies #!$%@? drozki gminne ze niby najszybciej,#!$%@? ze jedziesz 40km/h bo wąsko albo wyboje. Da sie to jakoś zmienić by w domyśle brało główne drogi?
Heh. Kiedyś miałem akcje pojechać po kuzyna kierowcę tyra około 250km, towarzyszył mi jego ojciec xD. Wpisałem adres no i ogień. Z 240km jechałem normalna droga krajowa, z 10km jakąś wojewódzka (bez malowania poziomego) 1km przez Bydgoszcz. Oczywiście kuzyn i wuja to polactwo i smieli się z map Google bo to gówno jest i ciężarówkę potrafi #!$%@? bod wiadukt 2.5m (#!$%@? że jechałem osobowa xd). Kuzyn wyciągnął swojego Tom Toma za 2k
@puaczek: serio sa typy, że gadaja o kontroli sprzed paru lat? Mam stereotypowego starego ale aż tak nie. Raczej mówi o aktualnych miejscach gdzie zazwyczaj stoją. Nie wiem jak gdzies indziej ale u nas maja swoje stale punkty i jak już stoją to właśnie w takich miejscach
@Wejszlo: policja stoi zwykle tam gdzie dużo kierowców przekracza prędkość ale też tam, gdzie mają miejsce ich bezpiecznie zhaltować. Czyli nie będą stać w miejscu gdzie nie ma żadnych bocznych ani szerokiego pobocza. Droga 78 na Tarnowskie Góry dobry przykład - prosta jak drut, dość szeroka (na tyle że rowerzystę mija się bez trudu z bezpiecznym odstępem), część poza zabudowanym a część w zabudowanym ale takim z dupy. Tiry grzeją po
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Shatter: bo wiem że dobrze jeżdżę i każdy ma swój styl jazdy, jak typ mi mówi że "co zmieniasz bieg kurła, masz tylko 3k obrotów" to ze śmiechu nie mogę wytrzymać. I to zawsze takie uwagi od sebkow którzy zmieniają bieg na czerwonym polu, jeżdżą na rondzie trzymając jedynie palec na kierownicy, wymuszajac pierwszeństwo i tak dalej.
@NewEpisode: Dwa razy jechałem na nawigacji (i to na tych wspaniałych Google Maps, nad którymi wykopki się spuszczają), dwa razy wiozło mnie przez takie pipidówy, że ludzie się mi przyglądali, jakby pierwszy raz w życiu widzieli samochód. Nigdy więcej. Co najwyżej przed wyjazdem rzucę okiem na to, co pokaże jako proponowaną drogę i najczęściej sam sobie modyfikuję według własnych preferencji i doświadczeń.