Wpis z mikrobloga

@jakacper: phi, ja zawsze chodzę sama, mam #!$%@? ale fakt np. śmieszne jest jak ktoś zagada/zatańczy i zaraz zjawi się jakaś naburmuszona partnerka/os. towarzysząca z monopolem na rozmowę/taniec xD


@PaulStanley: Resztki dobrej kultury partnera powinny załatwić te sytuacje ¯\_(ツ)_/¯ Jeśli zabiera swoją partnerke gdziekokwiek to dobre wychwanie nakazywałoby jednak żeby bawił się z nią. Na sytuacje gdy miałby z kimś innym tańczyć wypadałoby po prostu żeby zapytał jej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@picasssss1: zostawcie sub-zero w spokoju. To jest bardzo spoko samochód, jak bym miał wolne pieniądze to bym chciał mieć taki weekendowy wóz. To, że ma słabą opinię przez sebixów nie zmienia, że to spoko fura
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sh2dov: po Londynie nie jeździłem więc się nie wypowiem w temacie. Co do zajezdzenia to są styrane przez to, że ludzie stosowali się do zbyt długich interwalow serwisowych narzuconych przez BMW. Statystycznie jednak ujmując to są mniej zajechane niż to, co Polacy sprowadzają z Niemiec.
  • Odpowiedz
ogolona głowa- jest, kołczan - jest, BMW- jest, fizyczna praca za granicą - jest Problemy z poprawną pisownią- są Typowy Seba na imigracji


@rraaddeekk: Więcej problemów z pisownią jest w twoim komentarzu to jedno, po drugie na emigracji (dla Brytyjczyków jest imigrantem, dla nas emigrantem).
  • Odpowiedz
#!$%@? to jest w Polsce, że na wesele "musisz" iść z osobą towarzyszącą. Ludzie biorą renomą z Internetu bo wstyd iść samemu. Tak potem na weselu "bawi się" kilka par. Nikogo nie poznasz, bo nie wiesz czy laska przyszła z narzeczonym, czy pierwszy raz widzi gościa na oczy.


@jakacper: 1. Nie musisz, lecz jest łatwiej bo masz z kim się bawić 2. Współczuję na wesela jakie chadzasz, że taka frekwencja
  • Odpowiedz
@jakacper: W USA śluby są w całkowicie innej formie to jedno, po drugie napisałem Ci to dalej. W Niemczech masz obiad w restauracji i do domu (oprócz Turków itd) bo nikt nie daje prezentów (potrafią dać 25-50 eur w 2 osoby) i nie ma tradycji takiej zabawy.
  • Odpowiedz
@TheSjz3: Właśnie myślałem, że jako gatunek jesteśmy już ponad to, ale patrząc na plusy i komentarze pod postem to się myliłem xD

Wydawało mi się, że wykop nie toleruje takiej wiochy a tu proszę, codziennie czegoś nowego się człowiek uczy
  • Odpowiedz
@picasssss1: gosc chyba przespal ostatnie 10 lat, kiedy jeszcze takie auto moglo robic wrazenie w Lublinie. teraz imigracja przerzucila sie na F06 (serio, od jakiegos roku widac wysyp tego na drogach w UK, widac ze potanialy mocno i zaczely byc uzywane jako codzienne auta przez kolejnych wlascicieli)...a to i tak przeciez juz 7 letnie auto () chociaz jak tak poczytac komentarze, to widac ze niektorym jeszcze
  • Odpowiedz