Wpis z mikrobloga

Zdjęcie ode mnie z oddziału. Pacjent przywiesił sobie do łóżka wlepkę z gazety.
Niby śmieszne, ale po głębszym zastanowieniu nachodzi refleksja, jak łatwo jest sterować tłumem za pomocą grania na najprostszych emocjach. W tym wypadku na wzbudzaniu nienawiści jednych do drugich i na odwrót. Ci ludzie, jak ten pacjent, kompletnie nie myślą o tym, co się dzieje w Polsce, że są okradani, że dług publiczny rośnie w zastraszającym tempie, że edukacja stoi, że ochrona zdrowia jest w dupie. Ważne, że d------i pedałom i oh, walnę sobie naklejkę, niech widzą, że tu zagorzały katolik leży.

Uprzedzając oskarżenia, nie lubię obnoszenia się ze swoim homoseksualizmem, nie popieram żadnych manifestacji, ale akceptuję, że gdzieś tam w zaciszu własnego domu Marcin lubi wkładać swojego penisa w odbyt Krzyśka, i że ten drugi też to lubi. I akceptuję, że Janusz co wieczór klęczy przy łóżku by pogadać ze swoim bogiem.

#polska #lgbt #katolicyzm #ludzieludziom
semperfidelis - Zdjęcie ode mnie z oddziału. Pacjent przywiesił sobie do łóżka wlepkę...

źródło: comment_3TGFdjPWXBnJcCRltAzOCA75WF3Qjkch.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@semperfidelis: uderza w najprostsze emocje u najbardziej prymitywnych ludzi. Człowiek dojrzały i na poziomie ma w dupie te sztuczne wojenki nastawiające ludzi przeciwko sobie. Mam kumpli gejów którzy poza orientacją są całkowicie normalni, ale oni na te dzikie marsze nie chodzą. Bo też są ludźmi na poziomie. To jest wzajemne obrzucanie się gównem przez prymitywów. No i wiadomo, zawsze ktoś chce to wykorzystać i nakręca gównoburzę.
  • Odpowiedz
@semperfidelis: w sumie bardzo dobra postawa. Pacjent w oficjalny sposób deklaruje iż nie chce być leczony przez osoby homoseksualne i powinno się szanować jego decyzję tak samo jak np. Świadkowie Jehowy ze względu na magię w która wierzą nie pozwalają na transfuzję krwi.
Można by było iść o krok dalej i na lekach umieszczać oznaczenia czy podczas procesu powstawania preparatu brały w nim udział na jakimkolwiek etapie osoby homoseksualne. Wtedy
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@agaja: ale co ty mnie tu odpowiadasz pytaniem na pytanie. Co to znaczy być przeciw homoseksualizmowi? W sensie nie tolerować homoseksualistów? Wysyłać ich na przymusowe leczenie? Uważać, że jest to przejściowa choroba psychiczna, którą wyleczą specjalne obozy? (Jak to miało miejsce w USA)
  • Odpowiedz
@bolczan: ja zadałam pierwotnie proste pytanie - skład założenie że to na pewno katolik. Ty się włączyłes twierdząc że gość usłyszał na kazaniu, że geje to zło i szatani. Więc dopytuje -,czy jedynie katolicy nie akceptują homoseksualizmu.
Więc to Ty raczej tu wyskakujesz z dodatkowymi pytaniami, nie ja ;)
  • Odpowiedz
Uprzedzając oskarżenia, nie lubię obnoszenia się ze swoim homoseksualizmem, nie popieram żadnych manifestacji,


@semperfidelis: popieraj manifestacje i lub obnoszenie się ze wszystkim - z byciem chudym, grubym, łysym, owłosionym, przegrywem z wykopu i gejem. To są zdrowe zachowania społeczne w odróżnieniu od niepopierania manifestacji i ukrywania tego kim się jest.
  • Odpowiedz