Wpis z mikrobloga

Der8auer, człowiek na którego nie zasługujemy ale i tak znajdą się idioci...
Wyznawcy AMD rozjechali chłopaka za to że rozbroił na częsci pierwsze Bullshit AMD dotyczący procesorów Zen 3xxx
ich "prześmiesznego" marketingu - "wyznawców" oraz płyt X570 nie wyłączając tragicznego przygotowania biosów.
W przeszłości orał też Intela w szczególności za X299 czy Z390 ale jako że bojówki AMD to w wiekszosci gimbusy to nie pamiętają tego bo zafiksowały się na jego krytyce Ryzenów 3xxx - "bo jak można krytykować wgle AMD cnie?"

Ciekawy materiał i konkluzje.
Angielski na poziomie Mandżurskim wymagany.

#pcmasterrace #amd #intel
Shewie - Der8auer, człowiek na którego nie zasługujemy ale i tak znajdą się idioci......
  • 16
@Shewie: @dr-proktor no i bardzo dobrze, że punktuje AMD, ale prawda taka, że w tym momencie do zastosowań typu montaż video, grafika AMD 3900x jest lepszy niż Intel 9900. Cenowo wychodzą podobnie choć z płytą główną x570 to już dyskutować można. Nawet podkręcony 9900k wypada słabiej. Odsyłam do benchmarkow puget systems. Prawie zawsze miałem Intela. Jakieś 15 lat temu AMD ;). Teraz czekam aż łaskawie Sferis mi dostarczy 3900x. To już
@Shewie: co?? xD co to ma do tego co napisałem? to Ty praktycznie codziennie wypisujesz o fanbojach AMD i jakie to ich procesory są złe, tragiczne i jaki to Intel/Nvidia jest tysiąc razy lepszy. Nikt inny na tym tagu nie spamuje tak jak Ty. W #!$%@? mam te wojenki procesorów.
@primusxoxo skoro twoj autyzm powoduje ze sie triggerujesz z taka latwowcia a uwazasz ze tworze spam o czym plusy pod moimi postami wskazuja inaczej to jest na to lekarstwo - czarnolisto. I w ten sposob pasywnie przyczynie sie do poprawy twojej kondycji. Nie musisz dziekowac.

Dr. Żywago
@Shewie: że też ci sie chce bawić w jakieś wojenki na procesory. Normalni ludzie mają to w dupie i interesuje ich tylko najlepszy stosunek cena/jakość. Żenada porównywalna do fanów hondy civic VI
@Shewie: oprócz niego Jim z Adoredtv też poczuł się urażony i się chowa.
Szkoda, bo obioje robią dobre analizy. Niemiec z benchmarkami - nie do podważenia, a Szkot dobre wnioski wyciągał z materiałów promocyjnych i dokumentacji. Na mnie największe wrażenie zrobił kiedy wyjaśnił strategię wydawniczą Intela przy 8 generacji core.

Takich kanałów nam potrzeba, żebyśmy stąpali po ziemi, a prasa nie odleciała w kosmos.