Wpis z mikrobloga

Witam ponownie Wypokowiczów. Nagrałam sobie jeszcze jeden cover (niestety nie po polsku, jakoś wyjątkowo mi ta Amy siedziała w głowie), aby utrzymać jakąś ciągłość na kanale. Tak jak mówiłam, moje autorskie są w drodze. Jedna po polsku (robiona z Mireczkiem stąd( ͡ ͜ʖ ͡)), druga po angielsku. Już na początku sierpnia postaram się którąś wrzucić. Tymczasem zostawiam tutaj to. Mocno inne od oryginału, ale w końcu to cover( )
Wołam zainteresowanych poprzednim moim postem (jeżeli na przyszłość nie chcecie być wołani to dajcie znać):
@netxman @xXx_perun_xXx @nowywspanialyswiat @elpoliko @dolOfWK6KN @jodzi @Spider89SC @mamnatopapiery @jestem-tu @vrt1337 @jamtojest @mahisna @Molu @pol_gauka @Twinkle @neonGlou @Ketra @Mnichuy @Qiller @CzarnyKot6 @Adijos @Van_Zavi @lubiepepsi2137 @zaltar @qhardyq @Saragaya @nocnazjawa @Odczuwam_Dysonans @NieUsune @dupajasio69 @ShinpuTokubetsu @Insiders @Amestris @1950M @K-S- @prawo @lukazh @100piwdlapiotsza @MamZakwasy @Diogeyy @ironx

#muzyka #hobby #rozowepaski #pokazmorde #motywacja #feelsmusic #cover
Karynaternarna - Witam ponownie Wypokowiczów. Nagrałam sobie jeszcze jeden cover (nie...
  • 64
jak poprzednie było super, tak tu nie jestem jakaś zachwycona, nadal masz piękny głos i technikę, ale strasznie mało w tym emocji, przekazu... masz delikatną barwę wiec jeszcze nią podbiłaś to że aktorsko słabo. mimo wszystko fajnie ze próbujesz iść w różne strony, wołaj mnie dalej, chętnie posłucham :)
@Karyna_ternarna super głos!! :) gratuluję wykonu! potrzeba Ci tylko dobrej strategii promocji na rynku muzycznym, a Twoja twórczość powinna znaleźć się w dystrybucji cyfrowej. Słyszałaś o inkubatorze dla wokalistów Delphy Records z Wawy?
@ArchDelux nie mam zamiaru XD to raczej juz ostatni cover, a nie mam wgl sprzętu do nagrywania to nagrywam byle by coś tam było.
@ahura_mazda dzięki! właśnie zastanawiam się nad promocją, muszę coś dobrego wymyśleć :D Słyszałam, słyszalam, ale jak na razie w miarę dobrze idzie z produkcją piosenek, właśnie bardziej będę musiała się skupić na jakiejś promocji.
@Karyna_ternarna: hejka, sorki że zwracam głowę, pewnie i tak nie masz czasu, ale zapytam (przepraszam z góry), czy chciałabyś może trochę się zapoznać może? Zapewne nie, ale stwierdziłem, że może jednak. Piękny wykop z tylu, sorki że zwracam uwagę, Ale robi wrażenie. To może spotkamy się na priwku? Jak będziesz miała chęci to napiszesz. Ale nic na siłę pamiętaj, pewnie masz lepsze rzeczy do roboty. Sorki jeszcze raz I miłego dnia.