Wpis z mikrobloga

Witam ponownie Wypokowiczów. Nagrałam sobie jeszcze jeden cover (niestety nie po polsku, jakoś wyjątkowo mi ta Amy siedziała w głowie), aby utrzymać jakąś ciągłość na kanale. Tak jak mówiłam, moje autorskie są w drodze. Jedna po polsku (robiona z Mireczkiem stąd( ͡ ͜ʖ ͡)), druga po angielsku. Już na początku sierpnia postaram się którąś wrzucić. Tymczasem zostawiam tutaj to. Mocno inne od oryginału, ale w końcu to cover( )
Wołam zainteresowanych poprzednim moim postem (jeżeli na przyszłość nie chcecie być wołani to dajcie znać):
@netxman @xXx_perun_xXx @nowywspanialyswiat @elpoliko @dolOfWK6KN @jodzi @Spider89SC @mamnatopapiery @jestem-tu @vrt1337 @jamtojest @mahisna @Molu @pol_gauka @Twinkle @neonGlou @Ketra @Mnichuy @Qiller @CzarnyKot6 @Adijos @Van_Zavi @lubiepepsi2137 @zaltar @qhardyq @Saragaya @nocnazjawa @Odczuwam_Dysonans @NieUsune @dupajasio69 @ShinpuTokubetsu @Insiders @Amestris @1950M @K-S- @prawo @lukazh @100piwdlapiotsza @MamZakwasy @Diogeyy @ironx

#muzyka #hobby #rozowepaski #pokazmorde #motywacja #feelsmusic #cover
Karynaternarna - Witam ponownie Wypokowiczów. Nagrałam sobie jeszcze jeden cover (nie...
  • 64
  • Odpowiedz
@Karyna_ternarna: Kurde, mirabelko, właśnie doprowadziłaś do łez prawie 30-letniego mężczyznę () Wzruszyłem się, zwłaszcza, że dziś mija 8 lat, odkąd Amy opuściła ten świat. Oficjalnie mogę powiedzieć, że jestem twoim fanem i czekam na dalsze kawałki, bo głos masz niesamowity

  • Odpowiedz
@Karyna_ternarna: niby fajnie i wgl, ale niczym się nie wyróżnia niestety. Milion takich coverów na youtube. Czekam na coś autorskiego, żeby ocenić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może sobie załatw jakiś nowoczesny bit, żeby nie nudzić jakąś akustyczną gitarką, byłoby spoko
  • Odpowiedz
@Alovinci Śpiewam praktycznie od kiedy sięgam pamięcią. Dzięki()
@Brydzo Śpiewałam kiedyś w rockowej kapeli, ale to nie dla mnie. W sierpniu wypuszcze moje piosenki i jedna z nich nie jest spokojna, a w miarę szybka i bardziej energiczna. Zawołam Cię, ok?
  • Odpowiedz