Wpis z mikrobloga

Rozwala mnie jak większość wykopków deklasuje samotne matki. Zdajecie sobie sprawę, że niektóre z nich straciły męża/partnera tragicznie albo przeszły takie piekło, które Wam się nie mieści w głowie i próbują sobie od nowa ułożyć życie? Potraficie pokazać empatię żonom wykopków, którzy umarli, zachęcacie różowe do opuszczania toksycznych związków ale jednocześnie swoją postawą, którą obserwuje się na wpisach ze screenami z badoo/tindera sami wrzucacie je w dozgonny celibat. Czy serio dla was każda samotna matka jest tożsama z karyną, która pobalowała z hehe łobuzem a teraz czatuje na bogatego wykopka żeby zabrać mu pieniądze? Od kiedy świat jest taki czarno-biały? Nie ma chyba dnia bez zdjęcia z portalu randkowego laski z opisem, że ma dziecko, pod którym rozgrywa się istny festiwal pogardy, skąd w Was tyle jadu ( ͡° ʖ̯ ͡°)..

PS. Uprzedzając złośliwe komentarze, nie jestem samotną matką.
#zwiazki #badoo #tinder #madki #logikaniebieskichpaskow
wouldanidiotdothat - Rozwala mnie jak większość wykopków deklasuje samotne matki. Zda...

źródło: comment_gLsqtW0tIpZTR0XgtWIGnIEXCpgYDZJC.jpg

Pobierz
  • 165
  • Odpowiedz
Czy serio dla was każda samotna matka jest tożsama z karyną, która pobalowała z hehe łobuzem a teraz czatuje na bogatego wykopka żeby zabrać mu pieniądze?

@would_an_idiot_do_that: Wiadomo że nie każda, ale czy jeśli raz na sto trafi się porządna, szanująca się samotna matka to wszystkim leniwym, puszczalskim p0lkom należy się szacunek? xD
  • Odpowiedz
@would_an_idiot_do_that: plus

Nie ma chyba dnia bez zdjęcia z portalu randkowego laski z opisem, że ma dziecko, pod którym rozgrywa się istny festiwal pogardy

wrzuć na jakąś grupkę babską zdjęcie faceta, który ma w opisie, że ma 170-175cm, zobaczysz co to jest prawdziwy festiwal pogardy xD
  • Odpowiedz
@Cumpelnastodwa: no właśnie te posty mają najwiecej polubień, dlatego do mnie docierają jak przeglądam główną (nie obserwuję tych tagów). Dlatego ubolewam nad taką pochwałą pogardy i skalą zjawiskiem ( ͡° ʖ̯ ͡°). Coby nie patrzeć, wykop reprezentuje pewną część młodego społeczeństwa..
  • Odpowiedz
@would_an_idiot_do_that nie spotkałem jeszcze normalnej samotnej matki która siedziałaby na badoo albo tinderze, no ale może rzeczywiście takie się zdarzają, nie mi to oceniać. Co nie zmienia faktu, że w realu różnie to bywa i oczywiście wiele samotnych matek to normalne osoby.
  • Odpowiedz
@niochland: nie chwalę nigdzie wymagań dziewczyn, które moim zdaniem też są z dupy wzięte w większości (jestem w stanie częściowo zrozumieć jeszcze wysokie dziewczyny które nie chcą mieć niższego partnera - częściowo bo kryterium wzrostu przy doborze partnera jest bardzo powierzchowne). Mój post dotyczy jedynie matek i tego co się dzieje pod ich zdjęciami.
PS jakoś nie widziałam jeszcze zalewu postów na głównej z beką tutejszych różowych ze zdjęcia niskiego
  • Odpowiedz
jakoś nie widziałam jeszcze zalewu postów na głównej z beką tutejszych różowych ze zdjęcia niskiego faceta


@would_an_idiot_do_that: może dlatego że chcąc albo nie wykop to raczej serwis zdominowany przez mężczyzn

serio polecam na jakąś grupkę dziewczyn wejść czy coś podobnego, zobaczysz jakimi szyjami baby też być potrafią
nie można dać sobie wejść na głowę i pozwalać na szkalowanie jednej strony, bo cię zjedzą
  • Odpowiedz