Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TaiFunsS: 3 na cztery z tych pierwszych nie uderzają w nikogo, nie są obraźliwe nawet w najmniejszym stopniu

@wespazjan: nie, wcale nie są obraźliwe i w nikogo nie uderzają xDDDDD nabijanie się z czyjejś świętości na pewno nikogo nie uderza xD
@prnppp: Nie wiedzialem, że kartonowa wagina w koronie to katolicki symbol, ciekawe, ciekawe... ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak serio, to nie uważam tego za nabijanie się z jakichkolwiek świętości. Gdyby bezposrednio była profanowana hostia, ktoś przerobił w jakis sposób fizyczny opłatek wykorzystywany przy mszach, zgodziłbym sie z tobą. Dla osób wierzących to faktycznie rzecz świeta, ciało chrystusa i te sprawy, więc jestem w stanie to uszanować.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wespazjan: ja nie uważam, że nazwanie kogoś #!$%@? albo dziwką jest obraźliwe. Sam przyznałeś, że to parodia świętości. Wcale się nie dziwię, że ludzie są #!$%@?, też bym pewnie był, gdybym wierzył w Boga.
@prnppp: A ja nie. Nie wiem za bardzo do czego to porównać, bo generalnie malo rzeczy mnie obraża, ale wiem, że gdybym wierzył w Boga, nie czułbym sie urażony czymś, co podciągniętoby pewnie nawet pod sztuki piękne gdyby podpisal sie pod tym jakis znany pan artysta ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie uważam tego za najlepszą formę protestu (w ogóle uważam marsze równosci za wybitnie #!$%@?ą formę prostestu,