Wpis z mikrobloga

Cześć Murki!
Ostatnio się chwaliłem że lecę zobaczyć siedem kontynentów, to dziś raportuję, że dotarłem do podróżniczego el Dorado, czyli Road 66! Przez ostatni tydzień udało się też zobaczyć najważniejsze miejsca w Nowym Jorku, wodospad Niagara, Toronto, a także Los Angeles i Joshua National Park. Mogę więc z czystym sumieniem odhaczyć Amerykę Północną i tym samym ogłosić że byłem na wszystkich kontynentach świata!
Dziś meldujemy się w Las Vegas, gdzie przez 2 dni będziemy pomnażać nasz budżet na tą podróż ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trzymajcie kciuki i bawcie się dobrze w Polsce i gdziekolwiek Was poniosło!
#podroze #usa #chwalesie #wygryw #dziendobry
DominoQ - Cześć Murki!
Ostatnio się chwaliłem że lecę zobaczyć siedem kontynentów, t...

źródło: comment_OGQtxIA1u56jIpNuDZZItXupViRkJodh.jpg

Pobierz
  • 54
@R187: Congrats! Ale ja lubie ludzi co za hajs rodzicow baluj :) Zawsze mnie to boli ze sam nie tak nie moge.

A nawet jak nie za hajs taty baluj to powodzenia w tym swiecie bez oszczednosci. Pozniej jak bedzie jakas tragedia to tylko "daj" albo "siepomaga"
@DominoQ We wpisie na temat Stairway to Heaven pisałeś "W Polsce być może nieznany, w USA nie spotkałem nikogo, kto by o tym szlaku nie słyszał."

To w koncu pierwszy raz jestes w tym USA czy wtedy jakieś bzdety pisałeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DominoQ: jak już jesteś w okolicach LV, to może kopsnij się zobaczyć kanion? Polecam też zejście na sam dół - my to zrobiliśmy w jakieś 9 godzin, choć w przewodnikach Amerykanie robią to w dwa dni :P Ale pod koniec już ledwo szedłem w górę :P
Do tego fajnie jest w parku Zion i w Kanionie Antylopy. Wyjątkowo zapowiadał się też Monument Valley (już sporo dalej od LV na wschód), ale
@DominoQ @kollataja123 dobrze mówi, Grand Canyon robi wrażenie, Antylopa całkiem inne ale też. Samo LV to plastikowy kicz, Bellagio ogród i fontanny, spacer wieczorem bo głównej, ewentualnie kolejka górska i naprawdę szkoda czasu na więcej.
66 mimo historycznych konotacji jest turystycznie zarżnięta setkami miejsc "legendary Route 66", są w Stanach bardziej klimatyczne drogi.

Gx
@DominoQ: Jezu, jak ktoś piszę, że po zobaczenie NY, Toronto, LA i paru mniejszych miast ma "zaliczoną" Amerykę Północną to mi się trochę smutno robi. Same Stany to jest parę miesięcy zwiedzania, a gdzie jeszcze np. Meksyk, który też jest mega mega ciekawy. Resztę kontynentów też zaliczyłeś w takim tempie ?

Jeszcze można to zrozumieć trochę, bo jak jesteś młody to Ci się wydaje, że postawienie gdzieś stopy i przespanie paru
@Gixaar: pewnie, że LV to plastik. Ja się czułem najlepiej poza granicami tego miasta :P ew. główny Strip można zobaczyć, żeby sobie z ciekawości zobaczyć co to wyrosło pośrodku pustyni i jak fontanna w krainie gdzie nie ma wody strzela nią wysoko :P