Wpis z mikrobloga

Miałem typa w licbazie, którego matka przymuszała gróźbami do bycia ministrantem.


@Aedemkun: bo dla większości ludzi dziecko to zwierzątko i metoda na zaspokojenie swoich niespełnionych ambicji - samym im się nie chciało i do niczego nie doszli, nie mają czym się chwalić to będą zmuszać dziecko żeby mu się chciało i żeby się mieć czym pochwalić. Moja ciotka też za wszelką cenę śle córkę na studia mimo że ona ewidentnie nie
@Aedemkun: KK to narzędzie, babki mają zwyczajnie nasrane we łbach (pewnie jakaś choroba psychiczna, ewentualnie ostre kompleksy). Jak nie KK to by #!$%@?ło im na innym gruncie. Acz tematy religijne u chorych psychicznie przewijają się bardzo często.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aedemkun: znajoma lektorka angielskiego zrezygnowala z pracy w szkole z powodu bardzo częstej depresji uczniów, właśnie w podstawówkach. Z przerazeniem o tym opowiadala.
@Czarzy wiesz ze po 2 latach studiow do których byłem zmuszany przez właśnie takie podejście rodziny, w końcu zrozumiałem że już dłużej nie mam ochoty i nie będę spełniał chorych ambicji, #!$%@? to wszystko i wyjechałem za granicę.

Do tej pory oklamuje ojca i matkę ile zarabiam bo by im dupska rozsadzilo...