Wpis z mikrobloga

@keyoo0 windows za 500zl xd aż mnie serce zakuło


@DzikiBomber: No tyle kosztuje, co zrobić... ¯\_(ツ)_/¯

@keyoo0: Przecież za taki hajs to powinno się udać złożyć z ryzenem 2600 (550zł) i rx580 coś na lajcie


@budus2: W ogóle zobaczyłeś co ma w koszyku? Chyba nie, więc nie wiem po co komentujesz.
@TomdeX: Nie ma Ryzenka 1200 na proline ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dałem mu Athlona 200ge, i tak w porównaniu z poprzednim prockiem, jest on lepszy o 180% ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@DzikiBomber: Cóż, to Windows. Co do stacji - tak, będzie mi potrzebna.
@budus2: Po co, skoro i tak u mnie nie ma światłowodu (W BLOKU
Po co, skoro i tak u mnie nie ma światłowodu (W BLOKU W CENTRUM MIASTA, TAK)


@keyoo0: Pan @budus2 dobrze gada, ja miałem i na usb i na PCI i ta na pci chodziła bez porównania lepiej. Wiadomo, kabla nie zastąpi, ale jak już musisz to bierz cos na PCI.
Nie ma Ryzenka 1200 na proline ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dałem mu Athlona 200ge, i tak w porównaniu z poprzednim prockiem, jest on lepszy o 180% ( ͡° ͜ʖ ͡°)-


@keyoo0: Nie warto Athlona, jak w podobnej cenie jest Ryzen 1200. Weź z innego sklepu po prostu. 200GE się bierze do najtańszych zestawów bez dodatkowej karty, którzy komp
@keyoo0: gdyby nie ten dvd to brałbym obudowę signum i jeżeli nie zamierzasz się bawić w oc poza turbo to bym chłodzenie zostawił domyślne. no i ten windows. Jeżeli to ma być do użytku służbowego to rozumiem ale jeżeli nie to się mocno zastanów czy warto