Wpis z mikrobloga

Planuję zmianę motocykla w przerwie zimowej, i tak zbieram opinie. Co byście wybrali do turystyki? Bardzo mi się podoba BMW f800gs i jak na razie był by to mój pierwszy wybór. Rozważam Jeszcze Tracera 09 ale mam obawy co do tego jak sobie radzi poza asfaltem. Ogólnie budżet maksymalny to 30k. Sv jest fajnym motocyklem, ale nie wolał bym coś wygodniejszego. #motocykle #suzuki #motoryzacja #sv650
Pobierz
źródło: comment_T06kabuZBcIp7QBNBoyxawHbiylBia8M.jpg
  • 31
Mi się podoba nc 750 chociaż to raczej do miasta. Możesz zobaczyć jeszcze benelli trk 502 ale nie wiem czy interesują Cię tego typu motocykle
@Kick_Ass kolega miał gs800 i dl650. Mówił, że jest przepaść na korzyść GSa. Sam mam już nie pierwsze Suzuki i wiem, że większość ich motocykli nie ma zbyt dobrego zawieszenia. Przy tak ciężkim motocyklu poza asfaltem to bardzo ważna rzecz.
@pollo9 no nie wiem , jak zrobisz konwersję dl-a na terenówkę to myślę że nie będzie problemu. Zobacz jeszcze tigera 800.

@Gent raczej trx , slyszalem że mają być też z większymi silnikami w przyszłym sezonie.
@Kick_Ass Dl650 jest bardzo fajna gdyby tylko miała trochę więcej mocy... No i wolał bym coś z innym silnikiem niż V-kę. Właśnie dlatego biorę pod uwagę Tracera bo w sumie to te 3 cylindry fajnie pracują.
@Anakee A jak wygląda sprawa z wzrostem? Mam 175cm, i zastanawiam się czy będę normalnie do ziemi i sięgał nogami :p. No i oczywiście ciekawi mnie jak wyglądają koszty eksploatacji Bmw. Czy rzeczywiście wszystko jest takie drogie jak ludzie mówią?
@CptYolo:
Wzrost: tu może być problem, bo ja mam 188 i BMW jest jakby szyte na miarę na mnie :) na początku na pewno będziesz się czuł niepewnie, ale to powinno minąć z czasem (i obyciem się z motocyklem). Jak dalej nie bedzie się czuł pewnie/dobrze mozna kupić obniżane siedzenie (koleżanka ma też F800 i 170cm i śmiga na tym obniżanym). Jak i to będzie za mało można wymienić sprężyny na
@Anakee: A to Ciekawe :D Będę raczej szukał już czegoś w miarę wyposażonego bo koszt samych kufrów to spory wydatek z tego co patrzyłem. A jest coś na co trzeba zwracać szczególną uwagę czy raczej jak przy każdym motocyklu podstawowe rzeczy? Zerknąłem jeszcze na tego KTM'a i Tenere 700 ale oba poza budżetem poza tym GS ładniejszy ( ͡ ͜ʖ ͡)