Wpis z mikrobloga

@Wandsbeker: tyl jest 10 na 10, przod 5 na 10 ale ogolnie fajny. zalezy jakie masz dochody.
1. te 8k to juz i tak za duzo na samochod i jak cos sie #!$%@? to zbankrutujesz
2. zdajesz sobie sprawe z kosztow, te 8k to nie jest jakas zaporowa cena i jak po 2 latach bedziesz musial wlozyc drugie tyle to sprzedasz go za 4k i bedziesz sie cieszyl, albo nawet zezlomujesz
@GrindujTopy: zalezy ile jezdzisz, ale ogolnie samochody sie tak nie psuja i nie ma sie co az tak bac. sam niestety sie zesralem pare razy i sprzedalem auto bo beda problemy. ale prawda jest taka ze jesli nie kupisz auta z wiadomymi mozliwymi fabrycznymi problemami to mozesz kupic gruza i finansowo duzo lepiej wyjdziesz.
@niepanimaju: bardzo dużo jeżdżę, ale głównie w trasie. ja kiedyś kupowałem tylko gruzy do jeżdżenia na codzień, lepiej kupić auto za 1500zł, pojeździć pół roku i na złom rozebrać uzyskując prawie te same pieniądze niż #!$%@?ć tyle w naprawy co chwile.
to wszystko zależy od tego co wybierzesz, najlepiej brać popularne bo części tanio dostępne. ja preferuje diesla, a więc tdi najlepszy.
@GrindujTopy: jak sie kupuje samochod i jest sie napalonym, latwo przychodzi kupienie nawet i nowego samochodu "bo bede mial spokoj" xD jak serio stac kogos na taki spokoj za dziescia tysi rocznie to na pewno tez stac chocby na takiego clsa i "problemy" typu kilka k na naprawe.

prawie kazdy nowy samochod poza vw polo, tipo i innymi daciami to strata w pierwszy rok bliska wartosci tego calego clsa xD