Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak to jest, że niebiescy nie potrafią żyć bez różowych? Jakieś narzekania, depresje bo nie trzymają nikogo za rękę, bo nie mają się do kogo przytulić itp. U mnie zawsze w domu (i nie tylko u mnie zresztą) panował stereotyp, że niebiescy to dranie, trzeba uważać, mieć oczy dookoła głowy bo "chłopcy tacy są", wykorzystają i zostawią itp. Nawet w otoczeniu jest takie przekonanie, że niebiescy to takie bad boy'ie a różowe to delikatne stworzenia i łatwo je zranić a w rzeczywistości faceci płaczą, że hipergamia, że single, że depresja a kobiety bawią się w najlepsze i ani myślą wchodzić w związek, "chłopak? wolę koty". Co się takiego zmieniło, że mężczyźni to nagle tacy delikatni i potrzebujący? Nie mają kobiety to już jakieś depresje i myśli samobójcze?

#tfwnogf #logikaniebieskichpaskow #przegryw #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 12
Jak to jest, że niebiescy nie potrafią żyć bez różowych?


@AnonimoweMirkoWyznania: Chyba tylko u Ciebie, znam wielu którzy normalnie żyją a znam też takich którym prawie ze odbiło i popadli w depresje gdy zbyt długo obcowali z różową.

Nawet w otoczeniu jest takie przekonanie, że niebiescy to takie bad boy'ie a różowe to delikatne stworzenia i łatwo je zranić a w rzeczywistości faceci płaczą,


Idiotki które poznałem w przeszłości były całkowitą
@AnonimoweMirkoWyznania:

Co się takiego zmieniło, że mężczyźni to nagle tacy delikatni i potrzebujący?


Odpowiedź na szybko bez głębszej analizy:

- Upowszechnienie się szkolnictwa koedukacyjnego sprawiło, że mężczyźni są bardziej zniewieścieli a kobiety bardziej męskie niż dawniej.
- Upowszechnienie się skutecznych środków antykoncepcyjnych sprawiło, że rozwiązłość seksualna nie jest już szczególnie piętnowana, stąd kobiety (oczywiście nie tylko one - zaraz się tutaj zlecą białorycerze xD) częściej mogą rozpatrywać akt seksualny jako przyjemność
@AnonimoweMirkoWyznania: Już dawno upadł mit faceta będącego zawsze typowym maczo, który w zębach przynosi zwierzynę na obiad (czyli karpia z promocji wyszarpanego emerytowi w Lidlu). Też czasem potrzebujemy się przytulić czy pogadać i nie trzeba od razu ciągnąć tego w drugą stronę, że z facetów robi się pedałów na siłę.
@AnonimoweMirkoWyznania: mogę się tylko za innych wypowiedzieć, bo ja mieszkam sam i żyje mi się wybornie. Myślę, że spora część facetów niewieścieje przez brak wychowania przez ojca w dzieciństwie - tak to tylko matka, w szkole nauczycielki, koleżanki - toteż potem odczuwają jakąś potrzebę posiadania różowego i im odwala. No i trochę też pewnie sprawa prania mózgu robionego przez rodzicielki - bądź miły, uczuciowy, nie bój się przyznać, że jesteś słaby
@AnonimoweMirkoWyznania: miażdżąca wiekszosc ludzi odczuwa pptrzebe pozostawirnua po sobie sladu, nawet podświadoma, tym bardzuej tyczy sie to potomstwa w przypadkh facetow tez, no bez kobiety slabo z tym i ktls czuje tutaj na tym polu porazke a to podstawowa kwestia w zgciu czy tego sie chce czy nie, poza tym tez kwestia charakteru danego faceta: czy rzeczywsicie bedzie barsdziej delikatny itp (na takie globalne zniewiescuenue duzo czynnkkow moze miec wplyw, koedukacja
@AnonimoweMirkoWyznania: Po 1 era tindera i instagrama + nadwyżka mężczyzn = znacznie więcej mężczyzn jest samotnych i ignorowanych przez lochy bo zwyczajnie są za mało ciekawi by w ogóle zwracać na nich uwagę. Mała garstka najlepszych facetów nie może się opędzić od loch a reszta nie ma prawie w ogóle zainteresowania. Dlatego coraz więcej mężczyzn skarży się na samotność. Po 2 owszem hipergamia jak najbardziej ma miejsce w brutalnym stopniu. Po