Wpis z mikrobloga

Kiepsko widze los Polski w przypadku ataku ze Wschodu. Na blokadzie marszu lgbt policja rzuciła kilka petard hukowych jak z odpustu i już kibole pierzchają na wszystkie strony potracając starsze osoby. I to jeszcze w barwach klubowych uciekają. I to oni mają nas obronić przed rosyjskimi czołgami? Przecież postsowieci nie będa nas atakować kolumnami w stylu marszu równości w których większość to kobiety, które nawet nie zawsze odpyskują.

#bialystok #neuropa #4konserwy
szurszur - Kiepsko widze los Polski w przypadku ataku ze Wschodu. Na blokadzie marszu...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@doges: Policja robi za "ochronę" każdego obywatela. Czy to procesji na Boże Ciało, czy marszu LGBT. Kibole ze swoimi wyzwiskami i przemocą na ochronę nie zasługują.
  • Odpowiedz
  • 0
Wiem ze to bait albo jestes OPie ułomkiem ze jestes z tych kibolo husarzy z racą na czolg ale odpisuje.
Czy by mial walczyc kibol, harcerz, ja czy ty czy nawet cala polska armia to NIE MAMY jakich kolwiek szans z atakiem ze "Wchodu"
  • Odpowiedz
@szurszur: Przecież Europa i cywilizacja kończy się na Wiśle. Wszystko co na wschód to chłopstwo, które powinno czyścić buty ludziom z zachodu. Niech sobie Ruscy biorą Białystok i cała ścianę wschodnia, ekonomiczna wartość równa zeru.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@szurszur: czemu do tych społecznych odpadów się nie strzela z gumowych kul? Wielcy mi obrońcy tradycji, pierwsi do robienia burd na meczach.
  • Odpowiedz
Porównując protesty w Polsce i we Francji to my jesteśmy cipki. Paryż barykady kaski maski a Polska #!$%@?.., hu... uciekamy policja :) jeden granat i w nogi. Pewnie większość z nich w wojsku nie była a by bronić kraju a na koszulce mają Polsce
  • Odpowiedz
  • 10
@kotelnica Pan Mariusz, pamiętając zapewne wciąż służbę wojskową gdzieś z lat osiemdziesiątych, gdzie m. in. ćwiczył ataki na czołgi z granatem w dłoni, śmieje się z napinaczy uciekających przed petardami hukowymi xD
  • Odpowiedz