Wpis z mikrobloga

Ja p------e, ten kraj to jest cyrk na kółkach. Jak można rzucać butelkami i petardami w ludzi, którzy po prostu zrobili sobie marsz równości, żeby uświadomić ludzi, że są tacy jak oni i nie trzeba w nich rzucać petardami i butelkami xD
#lgbt #bialystok
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@komukatiw nie broniąc pawianów rzucających przedmiotami w innych. Po co robić marsz równości na którym wszyscy pokazują że są inni od wszystkich poprzez przebieranie sie w jakieś p------e stroje? Czy paradowanie na golasa. Uważam że działacze lgbt i tego typu imprezy psują ich obraz jako normalny, równy społecznie element.
  • Odpowiedz
@komukatiw ta narracja marszów z tęczowymi flagami słabo się sprawdza i raczej prowokuje niż załagadza - nie zauważyłeś tego ostatnio? Nic spokojnego ani merytorycznego nie wynikło z tych marszów, przeważnie sprawiają kłopoty, odmowy prezydentów miast, potem odwołania, decyzje sądu ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Jak można rzucać butelkami i petardami w ludzi, którzy po prostu zrobili sobie marsz równości, żeby uświadomić ludzi, że są tacy jak oni i nie trzeba w nich rzucać petardami i butelkami xD

@komukatiw: Jakby nie urządzili żadnego marszu, to nikt by w nich nie rzucał. Nikt by nawet nie wiedział, że istnieją.

Chcieli atencji, to ją dostali.
  • Odpowiedz
@komukatiw: Niech się nie w---------ą wszędzie z tymi marszami to nikogo nie będą w------ć a co za tym idzie nie będzie takiego zachowania. Ja nie paraduje po ulicy z chujem na wierzchu krzycząc jestem hetero, jestem hetero. P-------y.
  • Odpowiedz
No to na c--j robią marsze jakieś, skoro wiedzą doskonale jak to się kończy. Prowokują i mają to,czego można było się spodziewać. Tyle w temacie.
  • Odpowiedz
@Bakuaku: To, że napiszesz "tyle w temacie" nie kończy cudownie dyskusji. A Ty stosujesz typową retorykę osoby, która stawia ofiarę na równi z oprawcą. Ukradli Ci nowe BMW? Na cholerę się popisujesz bogactwem i prowokujesz? Nie mogłeś jeździć używaną multiplą?
  • Odpowiedz