Wpis z mikrobloga

jakim prawem dostają shadowbana?


@mat9: Shadowbana dostaje się za to, gdy dużo osób doda cię na #czarnolisto, a na tym portalu z dykty może być tak, że banda trolli codziennie dodaje na #czarnolisto @dzidek_nowak a następnego dnia to cofa, żeby zaraz znowu dodać i portal znowu przyznaje mu shadowbana.

A co do tego, że dwóch wpisów nie widać, do wiedz OPie, że shadowbany są
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak dzidku, Ty tak nie przeżywaj już tych shadowbanów, wyluzuj bo umrzesz ze stresu albo na choroby wieńcowe... ( ) mody to inny stan umysłu a to jest prywatny portal gdzie lewy stan umysłu dominuje niestety, gdzie podli i o sercach zatwardziałych potrafią parodiować mirkomodlitwę , szkalować osoby święte i niewinne i pluć na naszą ojczyznę.
A z tym tęczowym stanem umysłu ostatnio co się odpierdziela w mediach i naszym kraju to po prostu sianokosy szatana, szkoda gadać.

Dla mnie idealnie to opisał @Nieprzyjazny_ziemniak:

dla mnie środowiska osob, które wciągają dzieci 7, 8 czy 10-letnie w tematykę seksu, masturbacji, orientacji płciowej, które nie widzą nic złego w publicznym epatowaniu nagością przed nimi i które są zwolennikami przebierania się chłopcow w damskie ubrania oraz uczenia ich wyzywających, kokieteryjnych póz zawsze będą dla dzieci niebezpieczne. Przyjmuje do wiadomości wyniki badań naukowych, ale sprzeciwiam się zaznajamianiu dzieci z tematyką seksu przez ludzi, którzy ze swojej seksualnosci zrobili centrum swojej osobowości i którzy głoszą nihilistyczny, hedonistyczny stosunek do rzeczywistosci. Nie, 3% ludzi nie będzie ustanawiało narracji o tym, co jest dla mojego dziecka dobre, a co nie. 3% ludzi nie będzie wymuszalo na rodzicach uczenia dzieci o ich pokręconych orientacjach, fetyszach, transpłciowości. Bo są tylko trzema procentami ludzi, którym nie należy się taka rola w społeczeństwie, bo nie ma w nich nic wyjątkowego poza tym, że odstaja od reszty ludzi. I każda próba, w której te 3% ludzi chce zawlaszczyć sobie narracje o seksualności czlowieka i uczyć jej najmłodsze pokolenia, które urodziło pozostałe 97% heteroseksualnych osób będzie dla mnie uznawana za
  • Odpowiedz