Wpis z mikrobloga

@papaj_21_37: @wankiel: @volski_: w normalnej firmie wszelkie proxy są zablokowane. Za instalację czy próbę odpalenia aplikacji, które nie są do pracy dostaje się nawet naganę xD W jakimś januszexie to może się da, ale w dużej korpo jest monitoring 100% aktywności - nie dość, że potrafią nagrywać pulpit (losowo albo stale), to idą autoraporty do it o każdej "podejrzanej" aplikacji itd.

Pamiętam jak gość z IT
  • Odpowiedz
@volski_: nie - tak to powinno działać w każdej firmie dużej firmie, w której jest kładziony nacisk na przykład na bezpieczeństwo danych ( ͡° ͜ʖ ͡°)- W bankowości to standard.
  • Odpowiedz
@geuze: pracuje w jednej z największych firm od internetowej sprzedaży w Europie, na dodatek niemieckiej, więc nie powiedziałbym że jakiś januszex ¯\_(ツ)_/¯ Oczywiście, że są u nas zainstalowane narzędzia do kontroli i z początku dużo stron było zablokowanych (a lista była uaktualniana o nowo odwiedzone), ale o jakimś czasie szefostwo wyluzowało i wszystko zostało odblokowane, ale dopóki praca jest robiona nikt się o nic nie czepia i nie sprawdza co
  • Odpowiedz
@Mihau88: Wypłacę i zaraz ten zamuł poleci #!$%@? na psy, to małe miasto. Zbyt duże problemy.
@papaj_21_37: Co VPN jak esetem którego nie mogę #!$%@?ć wstawił wykop, allegro etc. jako strony niebezpieczne. No i gry przeglądarkowe ale sprawdzałem, dał tylko te w które grałem #!$%@?. Na ostatnie dni zlecenia normalnie #!$%@? się na admina, mam tu i5 i jakiegoś bieda radeona, będę grał a ten niech przychodzi się
  • Odpowiedz
Gdybym wszedł na tą stronę poraz pierwszy i zobaczył coś takiego nigdy więcej bym nie wrócił.


@mungis:

to się zaloguj dzbanie xD


No tak #!$%@?, każdy kto wchodzi na #!$%@?ą stronę od razu myśli o tym żeby się zalogować, bo jest #!$%@?ą wróżką i wie że wtedy będzie lepiej :).
  • Odpowiedz
@mungis: Ja #!$%@?ę, zacytuję ci jeszcze raz:

Gdybym wszedł na tą stronę poraz pierwszy i zobaczył coś takiego nigdy więcej bym nie wrócił.
  • Odpowiedz