Wpis z mikrobloga

jak do cholery można woleć pracę od szkoły? nikt ze szkoły cię nie #!$%@? (obowiązek szkolny), a jeśli jednak to do 18 roku życia musisz chodzić do jakiejkolwiek, możesz się #!$%@?ć ile wlezie, najdłużej w budzie siedzisz 7 godzin z czego półtorej godziny to przerwy, wagary? jak nie przesadzasz to nikt się #!$%@?, mama z ciebie dumna jak zdasz do następnej klasy (nie zdać to #!$%@? wyczyn).
praca? masz nadzieję że ktoś cię zechce zatrudnić (dotyczy pracy w zawodzie), musisz spełniać wymagania które nigdy nie odzwierciedlą wynagrodzenia, regulaminowe 8 godzin dziennie? żart, płatne nadgodziny? żart...
#pracbaza #korposwiat #przegryw #licbaza #techbaza
  • 25
@Meybah: jak masz pracę to może i tak, jestem teraz na etapie szukania pracy w zawodzie a kasy na koncie zaczyna brakować, a pracować byle by pracować to też stres przerabiałem już kilka razy.
@Xvenowski: @eschatoestetyzm: @Meybah: bierzecie przypadek gdy was ktoś zatrudni, choć niema takiego obowiązku żeby akurat was zatrudnił i tym sposobem inni są bezrobotni, byłem tylko dzisiaj na 2 rozmowach przez 3 miesiące byłem na 20-30 i wiecie co taki #!$%@?... kasa? a na #!$%@? mi była kasa w gimbazie czy podstawówce? w sumie w technikum też miałem #!$%@? na kase, kieszonkowego nigdy nie dostawałem.
@Meybah: wyższe, technik, inż specjalizacja sieci. najbardziej dopieprzają się o okresy pracy. 1 ponad rok, 2 ponad 2 lata, ale ostatnie 2 lata mam okresy po 3 miesiące, kasy brak i łapało się cokolwiek i zawsze "ale pan do tego się nie nadaje".
@Xvenowski: parę lat temu robiłem na magazynie w lato między semestrami, nie przedłużyli bo nie utrzymywałem tempa i nikt mnie nie chciał w dziale ( ͡° ʖ̯ ͡°) tak szukam do działu it, sieci/serwis.
@ameneos nie zakładam tak, tylko stwierdzam fakt, że dopóki nie ma się rodziny, to można mieć po pracy na wszystko wyrąbane i nikt nic od ciebie nie chce. Zresztą jak ci rodzice wcześniej nie umrą, to też wymagają pomocy i częstszej uwagi. Dla większości niestety brak obowiązków po pracy jest tylko chwilowy.