Wpis z mikrobloga

Sposób na to jak trafić w gorące. Wymyśl jakąś z dupy historyjkę, której negatywnym bohaterem jest osobą z jednej ze znienawidzonych na wykopie grup. Może być madka, taksówkarz albo szef Janusz. Pelikany łykają wszystko.
#pracbaza #madki #taxi #wykop
  • 19
  • Odpowiedz
@imajoke: I oczywiście historie typu: w piątek kończy mi się umowy, zobaczymy co w poniedziałek zrobią beze mnie. poniedziałek: hehehe 20k podwyżki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@imajoke: I te rozmowy z olx z matkami z horom curkom, czy mirkami handlarzami. Sto razy ten sam scenariusz. Wchodze w komentarz z nadzieją. A tam heheszki wszyscy łyknęli XD
  • Odpowiedz
@imajoke: To co mam #!$%@? robić dochodzenie czy to prawda ? Zakładam coś czytając, że autor nie jest upośledzony i na prawdę pisze o pomoc czy rade... Nie każdy jest #!$%@? wykopkiem piwniczakiem, który przegląda internety 24h.
  • Odpowiedz
@imajoke: Najlepsze to jest czytanie tego wszystkiego ze świadomością że ludzie tam walczą na śmierć i życie broniąc swoich ideałów pod zmyślone histroryjki xD #!$%@? jak można się na to nabierać i tak pluć na siebie, rodak na rodaka, kto to widział ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz