Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko182
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

546

Budowa bez pozwolenia, deweloper idzie w zaparte

Budowa bez pozwolenia, deweloper idzie w zaparte

Zgłosili się do nas kolejni świadkowie nielegalnej budowy w okolicy Jeziorka Czerniakowskiego. Zdjęcia i filmy wideo, które od nich otrzymaliśmy, nie pozostawiają wątpliwości co do nielegalnego procederu dewelopera

towszystkowinabobrow
towszystkowinabobrow
z
sadyba24.pl
dodany: 18.03.2025, 09:54:32
  • #
    deweloperka
  • #
    patodeweloperka
  • #
    warszawa
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (46)

najlepsze

turek117
turek117
18.03.2025, 10:24:58 via Android
  • 127
Zapewne to typowe działania deweleperki za nim otrzymają pozwolenie na budowę. W tym wypadku się nie udało bo ktoś rozpętał aferę.
Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ostatni_lantianin
ostatni_lantianin
ostatni_lantianin
18.03.2025, 11:58:06 via Wykop
  • 40
@turek117: I pewnie skończy się niedużą karą którą przerzucą na klientów a budowa ruszy jak dostaną zgodę i nawet fundamentów nie będą musieli rozbierać..
A w takim wypadku jak bezczelnie tną w wuja powinna być konfiskata terenu, zalesić i powiększyć tereny zielone to by się następny deweloperuch nauczył.
  • Odpowiedz
t.....a
t.....a
konto usunięte 18.03.2025, 21:50:17 via Wykop
  • 6
@turek117: o ile zakład że nikt za to nie odpowie?
  • Odpowiedz
new-object
new-object
18.03.2025, 12:25:13 via Wykop
  • 104
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mco111
mco111
18.03.2025, 18:05:13 via Wykop
  • 28
@new-object: Nie. Kraków jest stolicą kultury więc zdecydowano że ten kwartał będzie jej elementem i kolejną atrakcją. Turyści będą mieć już trzy punkty objazdowe: Old Town - Wieliczka Mine - Rzepka Kingdom
  • Odpowiedz
JWP1
JWP1
JWP1
18.03.2025, 18:07:49 via Wykop
  • 28
@new-object: Nawet lepiej bo w zeszłym roku pomimo nakazów rozbiórki to wynajmował tam mieszkania (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
https://businessinsider.com.pl/nieruchomosci/najslynniejsza-polska-samowola-budowlana-zamiast-rozborki-lokale-do-wynajecia/7b5rfq5
  • Odpowiedz
vectoreast
vectoreast
18.03.2025, 18:17:08 via Wykop
  • 42
Prasa lokalna powinna zadawać pytania "kto wziął w łapę, że do tego doszło". Społecznicy też mogą zapytać swoje władze w trybie zapytania publicznego czy taka inwestycja jest tam dozwolona.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

intruzzz
intruzzz
18.03.2025, 18:42:57 via Wykop
  • 4
@vectoreast: nikt nie musi brac w lape, po prostu zaczynaja robotę przed oficjalnym PnB. Coraz rzadziej, ale jeszcze niedawno dosc czesto deweloperzy czy GW to robili. Paradoksalnie w mniejszych miejscowosciach trudniej, bo PINB ma mniej do roboty
  • Odpowiedz
vectoreast
vectoreast
19.03.2025, 20:11:51 via Wykop
  • 0
to nie znasz prawa :D


@intruzzz: a i tak postawię.
  • Odpowiedz
Cadore
Cadore
18.03.2025, 18:13:39 via Android
  • 19
Niech skończą budowę. Później nakaz rozbiórki i kara finansowa
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pigwa3
pigwa3
pigwa3
18.03.2025, 18:43:21 via Wykop
  • 19
Niech skończą budowę. Później nakaz rozbiórki i kara finansowa


@Cadore: i nakaz doprowadzenia terenu do stanu pierwotnego... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
NieWiemWiecSieWypowiem
NieWiemWiecSieWypowiem
NieWiemWiecSieWypowiem
18.03.2025, 19:58:21 via Wykop
  • 12
@Cadore: ktoś kiedykolwiek w Polsce wykonał taki wyrok sądu?
  • Odpowiedz
Khornishon
Khornishon
18.03.2025, 18:30:23 via Wykop
  • 15
Deweloperzy to polski odpowiednik ruskich i ukraińskich oligarchów. Ciekawe dlaczego eksperci w artykule krytykujący dewelopera boją się przedstawić, pewnie nie chcą odwiedzin smutnych panów od betonowej mafii.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

lubiecie
lubiecie
lubiecie
18.03.2025, 17:56:59 via iOS
  • 6
Co wy chcecie przecież to domek dla ptaków w lesie, a czemu betonowy? A No bo wiecie jakie wiatry teraz są?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

manfrontheboat
manfrontheboat
18.03.2025, 18:30:51 via Wykop
  • 4
czytam, że budują w 'w otulinie Jeziorka Czerniakowskiego" - i myślę sobie, że to pewnie środek rezerwatu przyrody, sarny, motyle, źródełko krystalicznej wody. Ale patrze na na adres Augustówka 7 - to chyba najbardziej uprzemysłowione miejsce warszawie. 200m do EC Siekierki, wytwórnia betonu, selektywna zbiórka odpadów, baza MPO, hałda węgla. Tam się da mieszkać? Jasne - jestem przeciwny budowie bez pozwolenia, ale kto chce w ogóle tam mieszkać? Kto zgadza się na
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mariankoniuszko777
mariankoniuszko777
mariankoniuszko777
18.03.2025, 18:46:32 via Android
  • 7
@manfrontheboat nie ma pozwolenia to nikt. I żadne motyle srotyle. Znowu bogaty i mający prawo w dupie młody komuch po rodzicach podnosi głowę.
  • Odpowiedz
manfrontheboat
manfrontheboat
18.03.2025, 19:47:07 via Wykop
  • 1
@mariankoniuszko777: ale obok już jakieś bloki chyba powstały. przypuszczam że było pozwolenia na to. mieszkania w takiem miejscu?
  • Odpowiedz
madpacman
madpacman
madpacman
19.03.2025, 04:46:52 via Wykop
  • 2
U mnie na osiedlu deweloper kupił sobie kawałek ziemi z lasem, zaczął go porządkować (wycinka drzew) , wstawiać studnie bez pozowlenia. Urząd Miasta powiedział, że to porzadkowanie terenu i cyk po roku ładna biedronka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

deni28s
deni28s
18.03.2025, 20:31:22 via Wykop
  • 1
pare linkow dalej jest o tym ze ten zamek zalegalizowali
w tym kartonie deweloperuch musi szybko budowac by prawo nie dogonilu braku pozwolen
a potem szkoda burzyc ...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

krzysztofu
krzysztofu
19.03.2025, 09:57:49 via Wykop
  • 0
Znam ludzi którzy najpierw budują a potem biorą kasę i zatwierdzają w urzędzie. Tańsza łapówka niż wszystkie pozwolenia
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Hity

tygodnia

mLicytacje licytacje komornicze
mLicytacje licytacje komornicze
2655
Good News: Ordynator zarabiał 2,5 mln zł. Stracił posadę.
Good News: Ordynator zarabiał 2,5 mln zł. Stracił posadę.
2424
Lekarz nowy rekordzista 0.4 mln zł miesiecznie pensji
Lekarz nowy rekordzista 0.4 mln zł miesiecznie pensji
2337
ON (Diesel) dziś na Słowacji 6,50 zł.
ON (Diesel) dziś na Słowacji 6,50 zł.
2171
Systemowa dyskryminacja mężczyzn w PUP
Systemowa dyskryminacja mężczyzn w PUP
1773
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #patodeweloperka
  • #nieruchomosci
  • #lobbing
  • #mieszkaniedeweloperskie
  • #budownictwo
  • #mieszkanie
  • #polska
  • #ekonomia
  • #kredythipoteczny
  • #warszawa
  • #heheszki
  • #deweloper
  • #mieszkanienastart
  • #deweloperuch
  • #dom

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking