Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelki trochę poniosły mnie wodze fantazji i #chwalesie bo jestem zadowolony z efektu końcowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Planuje wkręcić moją dziewczynę, że z okazji zbliżającej się dla nas ważnej rocznicy dostanie ode mnie w prezencie najtańszą herbatę z biedronki (2 zł za 100 torebek) i czekoladę.

Jestem ciekawy czy zadziała #logikarozowychpaskow i okaże jakieś rozczarowanie.

Wprawdzie nie wartość prezentu ma znaczenie a pamięć i sam gest i oboje nie jesteśmy materialistami i zwykle dajemy sobie skromne prezenty ale chciałem ją miło zaskoczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jej stary telefon ma już 4 lata i ledwo zipie, to jego ostatnie tchnienia dlatego postanowiłem podarować jej nowy.

Jedynej słusznej marki #xiaomi bo jak wiadomo #xiaomilepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oraz eleganckie skórzane etui, które ukryłem w opakowaniu po czekoladzie

Pudełko po tej herbacie jest trochę większe dlatego musiałem je trochę zmodyfikować, jakby ktoś był ciekawy w komentarzu zdjęcia z tego procesu.

Na koniec jeszcze zafoliuję herbatę w orginalną folię.

Oczywiście można by było tego pudełka nie przerabiać tylko wsadzić jakiś wypełniacz ze styropianu ale chciałem żeby "herbata" i "czekolada" położone jedno na drugim ładnie do siebie pasowało wymiarami żeby można było to elegancko zapakować w ładny papier.

Uprzedzając spostrzeżenia, że rozpozna po wadze że to nie jest herbata i czekolada w środku: postaram się to jakoś tak rozegrać żeby nie brała odrazu tego w ręce, np pomogę jej rozpakować z papieru prezentowego na stole i potem odwrócę uwagę żeby zajęła ręce czymś innym

No to tyle, elo ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#zwiazki #prezent #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #biedronka
Ksemidesdelos - Mireczki i Mirabelki trochę poniosły mnie wodze fantazji i #chwalesie...

źródło: comment_a3zJa17cnT0aTt7g5LbT4uizn6p8UiU3.jpg

Pobierz
  • 321
  • Odpowiedz
oboje nie jesteśmy materialistami i zwykle dajemy sobie skromne prezenty


@Ksemidesdelos: po co się tłumaczyć. Dawajcie sobie co chcecie. A jak ktoś jest zjebem i was będzie jakkolwiek krytykować, to jego sprawa-bo jest zjebem :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@iEarth: Bez przesady, trochę luzu ;) Op pisał, że to niewinny żart, a nie żaden test. Poza tym nawet jeśli by był, to też dużo mówi o człowieku, więc czemu nie? Wszystko w granicach dobrego smaku :)

@Ksemidesdelos: Ja kiedyś na urodziny dostałam od niebieskiego całą torbę... różnych herbat. I nie, nie był to żaden żart :D Było to dawno temu i już nie pamiętam dokładnie, ale chyba
  • Odpowiedz
@Ksemidesdelos: kiedyś dostałam od znajomych prezent opakowany w idealnie dobrane pudełko po otwieraczu do konserw. Było dosyć ciemno, więc nie można było ocenić stanu pudełka, ale do dziś czuję zażenowanie na samą myśl jak musiałam spinać dupę, żeby robić dobrą minę do złej gry, zanim otworzyłam pudełko xD
  • Odpowiedz
Spoko akcja, ja swojej cztery lata temu tez podobny prezent zrobiłem, tez miała już mega słaby telefon a jej się strasznie iPhone 6S podobał. Wyjąłem z oryginalnego pudełka, dokupiłem jakieś najtańsze i wiejące lekką chałą skarpetki w New Yorkerze w 3-paku i do jednej skarpetki wrzuciłem sam telefon, pudełko z akcesoriami leżało gdzieś w szufladzie do dania później. Do skarpetek chyba tez jakaś czekolada, fajnie wyszło, bo prezent był na urodziny, dziewczyna
  • Odpowiedz