Wpis z mikrobloga

@kociooka nie jestem ekonomista ale na studiach uczono mnie na tymże przedmiocie że w czasie bessy należy zadłużać kraj inwestując w infrastrukturę po to żeby rozwijać kraj jednocześnie ratując go od zapaści a w czasie hossy spłacać kredyty zaciągnięte w czasie bessy i gromadzić majątek żeby mieć na finansowanie kolejnej bessy ;) PiS tymczasem zamiast obniżać nasze zadłużenie cieszy się że szybciej nam rośnie PKB niż długi tylko co się stanie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@fenis: Ona nie ma nic wspólnego z keynesizmem bo keynes by pluł na mordę aMorawieckiemu za deficyt w czasie hossy.

@kociooka: Weź dowolny rząd na świecie z lat kryzysu i teraz i będzie to samo. Ja wyglądamy na tle UE? Za Tuska 3 najmniejszy deficyt w całej UE lepsza tylko Szwecja i Bułgaria. Jak wyglądamy teraz? Gorsze od nas tylko takie prymusy jak Francja, Rumunia czy Włochy a
  • Odpowiedz
@100mph: wtedy przyjdzie Tusk na białym koniu vat podniesie na 25%, wiek emerytalny do 100 lat podniesie, a i tak będą osoby bijące mu brawa.

  • Odpowiedz
@MegaZU0: odnośnie VAT to chciałem się wtrącić, że PiS również podniósł VAT do 23%, a odnośnie wieku emerytalnego to mam takie osobiste przekonanie, że nie trzebaby było go podnosić gdyby nie fakt, iż mnóstwo grup społecznych jest uprzywilejowanych
  • Odpowiedz
ceny bazowe sam czerwiec 1.9 % r/r w górę.

WIELKI SUKCES PIS.


@WydajnaJednostkaIndywidualna: Typowa inteligencja anty-PiS ( ͡° ͜ʖ ͡°)
r/r znaczy rok do roku. Czyli w porównaniu do ubiegłego czerwca wzrosła o 1,9%. Dlatego nie można napisać sam czerwiec, bo nie jest to wynik z miesiąca, a z 12 miesięcy.
  • Odpowiedz
Weź dowolny rząd na świecie z lat kryzysu i teraz i będzie to samo. Ja wyglądamy na tle UE? Za Tuska 3 najmniejszy deficyt w całej UE lepsza tylko Szwecja i Bułgaria. Jak wyglądamy teraz? Gorsze od nas tylko takie prymusy jak Francja, Rumunia czy Włochy a połowa UE ma nadwyżki gdy na kolejny rok 2.2% PKB deficytu w Polsce się planuje.


@Herubin: Jak już masz nawyk bycia patologicznym kłamcą,
  • Odpowiedz