Wpis z mikrobloga

@mariusz5891 tak poważnie piszę ;)
Tuner szybciej reaguje na polecenia,ma możliwość dogrania odpowiednich wtyczek do np :
- aktualizacji listy kanałów
- oglądania filmów z różnych serwisów
- oglądanie programów np na laptopie, smartphonie,itp
Jeśli chcesz to zrobić z poziomu tunera to instalujesz wtyczkę My Updater v2.2 by Sancho i tyle .
Natomiast listę kanałów możesz również wgrać poprzez dreambox edit .
I w jednym i drugim przypadku możesz sobie kanały poukładać według własnego uznania .
@mariusz5891 nie potrzeba Ci tych dodatkowych opcji prócz czytników Cccam,oscam itd.
Ja osobiście uważam że najlepszym oprogramowaniem (obrazem-image) jest OpenATV .
Na pewno jeśli będziesz chciał korzystać z KODI na nim to koniecznie musisz się przygotować na rozszerzenie pamięci flash (256mb) . Ponieważ po zainstalowaniu oprogramowania zostaje coś ok 80 mb ,jak do tego dograsz pikony ,e2iplayer itd to zostanie ok 16-20mb :(
W razie kłopotów z zainstalowaniem na microSD daj znać
@Robert_UK: Dostałem właśnie info, że prawdopodobnie dzisiaj będę miał już zamówioną zgemme, więc chciałbym się jakoś przygotować do procedury startowej. Na gtc miałem tak, że robiłem aktualizację dekodera, później wrzucałem listę kanałów i linie. Od czego zacząć konfigurację zgemmy? Z tego co pisałeś wcześniej to odnośnie listy kanałów wystarczy zainstalować my updater - teraz pytanie: skąd ją wziąć i jak zainstalować?
Co z instalacją linii? Pójdzie zgodnie z tym poradnikiem ?
@mariusz5891 tutaj troszkę inaczej jest tzn. nie rób mu żadnych aktualizacji systemu przez internet bo stracisz czytniki cccam itp. a podejrzewam że nie masz jeszcze pobranego żadnego z w/w czytników.
Instrukcja którą zamieściłeś jest ok ,ale ja wolę zawsze robić to poprzez FileZilla .
My updater by sancho znajdziesz poprzez wujka google .