Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 355
@Ojciec_Kazimierz: upośledzony jesteś i tyle w temacie. Ludzie jedzą, a jedzenie ma różne zapachy. Naucz się współżyć z ludźmi, a nie narzekasz na wszystko co cię napotyka. Przecież on tam nie sra gościu, je sobie przekąskę, jak ciebie to przerasta to polecam kąpiel z suszarką, bo nie przetrwasz na tym świecie.
  • Odpowiedz
@Ojciec_Kazimierz: Tak to jest jak się jedzie drugą klasą - w pierwszej cisza, a nawet jak ktoś weźmie gówniaki to je sam ucisza. Nikt nie #!$%@? jakichś zatęchłych kanapek "zrobionych łosiem godzin wczejśniej na podróż", bo dają żarcie, a dodatkowo można zamówić do miejsca.
Zawsze jak idę do warsu przez drugą klasę, to tak jakbym przechodził przez ZOO- gówniaki piłujące ryja, ludzie z siatami i własnym prowiantem i wszechobecny syf.
  • Odpowiedz
: Tak to jest jak się jedzie drugą klasą - w pierwszej cisza, a nawet jak ktoś weźmie gówniaki to je sam ucisza. Nikt nie #!$%@? jakichś zatęchłych kanapek "zrobionych łosiem godzin wczejśniej na podróż", bo dają żarcie, a dodatkowo można zamówić do miejsca.


@tellet: no chyba nie xD Też tak myślałem kiedyś, a tu cyk górnik na emeryturze ze zniżką taką, że aż mój wewnętrzny cebulak zapłakał i walił
  • Odpowiedz
@geuze: Mówię o pendololo, nie o kiblach, w których pierwsza różni się od drugiej tym, że są jako-takie fotele a nie 8 klatek na gekony w przedziale xD
  • Odpowiedz
@tellet: no Pendolino to dalej trochę egzotyka, na mojej trasie nie jeździ taki luksus. Miejscówek już nie było to wziąłem pierwszą klasę... Kiedyś jak jechałem ekspresem IC to nawet w drugiej było elegancko, a tutaj chlew obsrany gównem.

Na szczęście Gienek okazał się wyjątkowo ciekawym kompanem podróży, uraczył browarkiem, ale jak go w pierwszej chwili zobaczyłem to pomyślałem, że jakiś żul sobie jedzie z Centralnej na Wschodnią xD

A jeżeli
  • Odpowiedz
@geuze: W ogóle z tymi klasami to PKP też poleciało xD
IC ma tabor "z dofinansowania", czyli darty, flirty i inne terminatory, za to jak ktoś przez przypadek pomyśli, że EIC- Express InterCity to będzie coś pomiędzy IC, a EIP - Express Intercity Premium (Gigga Nigga Hiper Lux 230PLN za I klasę xD), to się nieźle przejedzie, jak podstawią mu kibel z przedziałami ale z przekonskom w postaci napoju xD
  • Odpowiedz