Wpis z mikrobloga

Co za dzban ten @Kempes
Wrzuca tweta skaczącego dzbana giertycha w ktorym to czepia się literek, a sam nie wie co pisze #bekazlewactwa #bekazpodludzi #neuropa
#polityka #4konserwy
Taka sama, albo jeszcze większa miernota jak ci o których piszą. Giertych i jego wierna szczekaczka @Kempes ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pobierz Grubsztyk - Co za dzban ten @Kempes
Wrzuca tweta skaczącego dzbana giertycha w ktory...
źródło: comment_ZnYcBiLDKMC3BL0Nk4F6iTE9XgFtxuOP.jpg
  • 17
@Bartezzzz: zostawie tego posta (moderacja powinna usunąc ale zobaczymy) bo świetnie udowadnia to że wy jako tzw lewicowa opozycja ma w głowę wbity jakiś gruby pręt który powoduje nieodwracalne zmiany w mózgu.
Obrażaj skoro sprawia to ze poczujesz się lepiej w swoim biednym sfrustrowanym zyciu #przegryw -a
Nie przywykłem do śmiania się z ludzi upośledzonych no ale ty jesteś wyjątkowo śmieszny wiec pozwalam sobie smiać się z ciebie i tego co
@GordonL: to pomyłka i to pomyłka. Ale pomyłka we wpisie o pomyłce to niezła pomyłka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zarówno giertych w polityce jak i frol kempes na wykopie to równie duża pomyłka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@GordonL:W drugą stronę też można tak napisać, myślał o jednym pisał o drugim. No ale ten idiota bo nie z mojej opcji. Jak wy sobie to wszystko tak uproszczacie ale rozumiem ze tak najłatwiej, po najniższej lini oporu
Co do romusia to Musiał go kaczyński głęboko skrzywdzić bo teraz ma obsesję pisu i jest jednym z największych opozycjonistów. Ja tam myslę ze i jeden i drugi to głębszy problem intelektualny. Giertych