Wpis z mikrobloga

@volski_: Tibia podobnych ;) A najlepiej jakieś gierki gdzie jesteśmy na rywalizację nastawieni, niekoniecznie 2D ale może coś w rzucie izometrycznym albo coś :P
@n1troo: Z tibiopodobnych to ostatnio bawiłem się tutaj: https://eu.archlightonline.com Za niedługo rusza europejski serwer, amerykancky stoi i się dobrze ma. W skrócie: wygląda jak tibia, ale to całkowicie inna gra. Nie wiem jak to wytłumaczyć nawet, musiałbyś sam ugryźć :D
Rywalizację PVP czy bardziej PVE? Jeżeli PvE cię jara, lubisz klimaty diablo i nie próbowałeś Path of Exile, myślę, że powinieneś. Mega skomplikowany mechanicznie h'n's, w który jak się wgryziesz to
@volski_: badziej jakies PvP Najpierw rozwijasz postac a potem walczysz z innymi. Path of Exile grałem niby fajne ale mozna dosrac #!$%@? od tego wszystkiego co zabijam xd
@n1troo: Można po około 2 godzinach gry olać wydobywanie i sprzedawanie a grać stricte pvp/pve. Co prawda craftować wtedy trzeba, ale w albionie to ty decydujesz, w którą stronę idziesz. Ale ok... to może...

Nowy RuneScape?