Wpis z mikrobloga

2k19

ludzie dalej myślą że w wielkich firmach do kontaktu z klientem zatrudnia się inżynierów, magistrów a nawet techników xd
  • Odpowiedz
@archi3 polecanie karty w 2k19..... Tylko abo, cyk płacisz fakturke i z głowy, prepaidy to rok 2005


@Lenrok572: Ja wole karte. Place ile chce i tyle dostaje. Nigdy mnie rachunek nie zaskoczyl, jak wielu wygodnych abonamentowcow :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lenrok572: też tak miałem ale odpowiadam za kilka numerów w rodzinie osób starszych (np mojej Mamy). Niby nic takiego ale 2* nabiła rachunek za 5* abonament bo np przez pomyłkę zadzwoniła do krewnych w stanach przez telefon zamiast przez tą zieloną słuchawkę(whatsapp) innym razem nie wiadomo jak uaktywnił się wap biling podobno podczas zwykłego przeglądania neta itp. Teraz nie dość że taniej to nie ma niespodzianek (po pobraniu kasy na pakiet
  • Odpowiedz
@bsl Play T-Mobile, Orange etc.

Każda sieć w Polsce rucha klienta w dupę. Trzeba bardzo uważnie czytać regulaminy promocji i pamiętać że mogą je zmienić jak chcą i kiedy chcą.

Kompletnie nie rozumiem czemu tak duża branża nie jest uregulowana restrykcjami prawnymi.

Potrafią ludzi wyruchać na grube pieniądze i nie ma nawet jak się od tego poprawnie odwołać.

Przykład? Zmiana regulaminu promocji doładowań z internetem w Orange. Początkowo przez dwa lata miałem
  • Odpowiedz
prepaidy to rok 2005


@Lenrok572: prepaidy są tańsze niż abonamenty. Czasy abonamentów tak naprawdę już dawno minęły, mało który się obecnie opłaca (nie liczę umów w stylu nju czy coś bo to nie jest lojalka na czas określony).

Co do problemu opa - #!$%@?łem dziś YT jak #!$%@? i póki co nie zszedł ani megabajt z pakietu.
  • Odpowiedz
Co ten biedny człowiek pracujący na live chacie ma ci napisać?


@Alex_mski: Nikt nie jedzie personalnie po prywatnej osobie, tylko po konsultancie reprezentującym Play. Komu się żalić? Prezes spółki z tego co wiem nie zajmuje się obsługą klienta.
  • Odpowiedz
Co do wszelkich "promocji", to zawsze trzeba czytać regulamin.

Tu nawet na dole strony z opisem tej promocji jest wyszczególnione kilka przykładów, które wskazują, że będzie ciężko spełnić jej wymagania.

W pozycji "Dodatkowe informacje":

"Czy jeżeli mam włączoną promocję, mój pakiet danych może zostać pomniejszony przy korzystaniu z aplikacji YouTube? Jeśli tak, to dlaczego?
Tak. Zgodnie z regulaminem jest kilka sytuacji, w których pakiet może zostać pomniejszony lub środki z konta mogą
  • Odpowiedz
Śmiecham z gimbusów co wymagają od konsultanta za najniższą krajową wiedzy programistycznej na temat protokołu TCP/IP, możliwości modowania androida z wyłączeniem gapps i znajomości infrastruktury sieci Play.
  • Odpowiedz