Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Morf: ja to zrozumiałem tak, że jeśli jest jakikolwiek inny ruch niż ten z YT to pakiet nie działa. Czyli jeżeli masz w tle FB to FB powinno być pobierane z innego pakietu, a YT z tego na YT. Jednak z informacji konsultanta wynika, że albo jeśli masz wyłącznie YouTube to pakiet działa jeśli masz cokolwiek w tle to już wszystko odzie idzie z innego pakietu.
  • Odpowiedz
@bsl: Nie znalazłem nic w krótkim regulaminie Play. Ale w T-Mobile, oferta o 5zł droższa na kartę, umożliwia oglądanie bez limitów filmów na Youtube. Tyle że w regulaminie jest napisane, że maksymalnie można używać 2 Mb/s na oglądanie. Prędkości wyższe są wliczane w zużycie pakietu. Więc na stronie oferty nie jest takie oczywiste, w jakiej jakości możesz oglądać filmy.
2 Mb/s starczy na oglądanie filmów w 480p.
  • Odpowiedz
No fajna promocja w #play


@bsl: Sieci komórkowe wkładają #!$%@? w detal i pojedynczych klientów. Co im zrobisz? Nie mają twojego płaszcza i #!$%@?. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@AlwaysAbroad: No i w którym miejscu ten konsultant go nie "obsłużył"? Odpowiedział na zarzut i co dalej miał zrobić jak OP drążył i drążył? Wysłać kwiaty? Przecież to nie konsultantowi decydować o tym jak wygląda oferta i na jakiej zasadzie działają usługi xD
  • Odpowiedz
@bsl: biorąc udział w promocji akceptujesz regulamin, a w regulaminie wszystko jest opisane. Może i faktycznie ta promocja nie działa tak jak powinna albo jest po prostu źle skonstruowana, ale ten chłopaczek na czacie tylko potwierdził ci warunki promocji, które wcześniej zaakceptowałeś ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bsl: Dlatego mam orange free na karte i za doladowanie konta raz na miesiac mam jakies 50gb neta ktorego i tak nie zuzyje. Doladowujac tak co miesiac regularnie za 5dyszek mozna uzbierac zajebista sume gigabajtow. A nawet za 30zl wpada pokazna suma gb. Za 30zl srodki sa wazne przez 30 dni. Po tym czasie ucina sie internet ktory zostal,ale jesli w ciagu 7 dni zablokowania srodkow sie doladujemy to poprzedni gigabajty
  • Odpowiedz