Wpis z mikrobloga

Mirki z tagu #poznan #mechanikasamochodowa #mechanika #mitsubishi, padł mi termostat i potrzebuję go wymienić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Niestety, mój mechanik jest na wakacjach do początku sierpnia, a ja muszę samochodem jechać we wtorek w trasę :(
Próbowałem go wymienić, ale brakuje mi narzędzi i umiejętności xD
Pic related, że próbowałem :D
Termostat mam, trzeba go tylko zamontować.
Jeżeli jest jakiś mechanik i chce sobie dorobić extra to chętnie zapłacę. Na wtorek popołudnie go potrzebuję :)
Poznań i okolice mile widziane!

Galant 2.5 V6 (6A13,), 2002 rok.
crushyna - Mirki z tagu #poznan #mechanikasamochodowa #mechanika #mitsubishi, padł mi...

źródło: comment_RB6gVcuMwiIDvmEZIEKqPACcNxfHR0zZ.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@crushyna: Tak poza tematem, to swego czasu w kilka galanciarzy z Poznania się spotykaliśmy i pewnie jeszcze zrobimy kiedyś jakiś mini zlot. Jakbyś był chętny to zapraszamy.
  • Odpowiedz
@Millionth_Visitor: przegrzewa
nie załącza się nawet drugi obieg wentylatora po przekroczeniu temperatury nominalnej.
Jedyny sposób, aby wymusić drugi obieg to uruchomić klimatyzację.
Pompa wody wymieniana w grudniu 2017, korek od chłodnicy wymieniony, zostaje termostat zatem.
  • Odpowiedz
@crushyna: zmartwie Cie ale to nie bedzie termostat. Powinienes dojsc dlaczego wentylator nie startuje, termowlacznik w chlodnicy lub jakis czujnik (nie znam tego auta). Gdyby termostat nie otwieral obiegu to wlaczenie wentylatora w chlodnicy nic by nie dalo. Podczas jazdy pewnie sie nie grzeje, tylko gdy auto stoi?
  • Odpowiedz
  • 0
@Millionth_Visitor No właśnie podczas jazdy 130km/h i więcej się grzeje (albo przy dłuższym podjeździe pod górkę). Na postoju jak nigdy nic :)
Ale spróbuję jeszcze styki od sterownika przeczyścić, dzięki :D
  • Odpowiedz