Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
No elo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Już trochę ochłonąłem po odebraniu wyników.
Kilka osób w komentarzach pisało że za wcześnie na mówienie o wygranej z rakiem - trochę tak, trochę nie. Guzy na węzłach chłonnych zmniejszyły się z 15 do 8mm największy, norma to poniżej 10mm. To co zostało to albo pozostałości po komórkach nowotworowych których nie ma konieczności wycinać, albo pozostałe komórki nowotworowe i czeka mnie operacja. Póki markery AFP i beta-HCG mam w normie to nie ma się czym martwić, jeśli choroba wróci to będę walczył dalej. W wyniku chemioterapii mam otłuszczoną wątrobę i podniesiony marker LDH, może to świadczyć dosłownie o wszystkim, niekoniecznie o nowotworze. W każdym razie muszę ją oszczędzać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zadajecie mi mnóstwo pytań o to jak zostałem zdiagnozowany, skąd wiedziałem że coś nie gra. Dosłownie wszystko już wiele razy opisywałem w poprzednich wpisach, zwyczajnie nie chce mi się robić tego po raz kolejny. Po szeroki opis tego jak wygląda proces od wymacania sobie guza do wyleczenia odsyłam was na bloga http://zlaprakazajaja.pl/ - przed leczeniem przeczytałem wszystkie wpisy po kilka razy.

W tym miejscu chciałbym podziękować wszystkim którzy mnie wspierali przez cały okres choroby. Nie sposób was wszystkich wymienić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wspomnieć należy z pewnością o @szpongiel, który zaczynał chemioterapię w tym samym czasie co ja, oraz @sarmatawkapciach który niestety jest w krainie w której każdy wpis ląduje w gorących. No i muszę oznaczyć @malcolmXD który wysłał mi swoją książkę z dedykacją, dzięki ( ͡ ͜ʖ ͡)

No i dzisiaj wypadają moje 21 urodziny, bierzcie po dwa ʕʔ

#wykopraka #medycyna #niebieskiepaski #rozowepaski #rakcontent #chwalesie
Pobierz gazowany_smalec - No elo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Już trochę ochłonąłem po odebraniu wyników.
Kil...
źródło: comment_1waa1NDH0MeAe3XiNvICViFSOnPEnVbz.jpg
  • 5