Wpis z mikrobloga

mirki, takie pytanko, czy w #obi albo w #leroymerlin dostanę kawałek blachy, tak dlugi powiedzmy na 10cm, szeroki na 1-1,5cm? myslalem o tej blasze co do piorunochronów się bierze, tylko czy ona się nada :D

albo jeszcze inaczej :D kupilem uchwyt na telefon do rowera, ale nie obejmuje mi kierownicy(ten plastik jest szeroki tak na 2cm a ja mam z 1,5cm płaskiego miejsca na kierownicy) i kombinuję, jak to przyczepić. Myślę, że jakbym zamiast plastików które trzymają kierownicę wrzucił węższą blachę którą bym odpowiednio odgiął to coś by z tego było nawet ;p
ktoś ma lepszy pomysł na zamianę mocowania? mogę się przejść do garażu i zrobić fotę tego shitu

#kiciochpyta #majsterkowanie i w sumie #rower i #motocykle
  • 8
bednarka do piorunochronu, ale czym to wygniesz? Kawałek blachy 1 mm może gdzieś dorwiesz. W moim domowym śmietniku to mam takie, nawet aluminiowe. Ogólnie to lepiej by było poszukać innego uchwytu, jak Ci się to rozwali to lipa będzie
@p4wl: bo to do motocykla mocuję, a na moim sporcie nie ma miejsca :/ próbowałem przesuwać hamulec ze zbiorniczkiem plynu hamulcowego ale wciaż za mało miejsca :/
@m76859: ewentualnie poszukaj jakichś "drukarzy 3D". mojemu znajomemu koleś drukował podobne badziejstwo na wymiar. koszt niewielki, a unikasz druciarskich patentów i wygląda to ładnie.
@zicher: już ogarnąłem :D kupilem dłuższą śrubę dzięki czemu fabryczny plastik złapał mi kierownicę. może nie jest najlepiej, ale przynajmniej jako tako( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko się obawiam, żeby mi to nie #!$%@?, bo napięte jest jak plandeka na żuku