Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie dla #programista15k na #emigracja w #niemcy - da się znaleźć pracę dla specjalistów bez znajomości niemieckiego? Jak? Przeglądam to cholerne LinkedIn i wszędzie chcą bardzo dobrą znajomość niemieckiego. I do tego w ogłoszeniach info że na przykład aplikowało 161 kandydatów xd Myślałem że tam jest niedobór programistów
#it

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanie dla #programista15k na #emigracja w #niemcy - da się znaleźć pracę dla specjalistów bez znajomości niemieckiego? Jak? Przeglądam to cholerne LinkedIn i wszędzie chcą bardzo dobrą znajomość niemieckiego.


@AnonimoweMirkoWyznania: Ja pracuje w IT w zachodnich Niemczech i nie znam j. niemieckiego. Jezykiem urzedowym w firmie jest angielski ( ͡° ͜ʖ ͡°). Daj znać w czym programujesz/czym sie zajmujesz a
  • Odpowiedz
@SeriouslyDude: czy zarabiasz więcej jak 5000€ netto/mięs? Mam kolegę co programuje w Niemczech i zarabia mniej niż doświadczony magazynier. Ale że nie jestem z IT, to nie wiem czy rynek inaczej wygląda albo mam słabego kolege
  • Odpowiedz