Wpis z mikrobloga

@GeorgeOfRivia: bo mnie śmieszy tak mocne wychwalanie tego średniaka. Wątpię, że ds się zrobić gorszy system walki niż w W3, do tego te nudne questy polegające wszystkie na tym samym... Cyberpunk na pewno będzie lepszy, bo poprzeczka nie jest postawiona wysoko
@UberKatze Wiedzmin to naprawde dobra gra, ale jest to naprawde dobra gra co nakwyzej, a naprawde dobrych gier jest kilkanacsie/kilkadziesiąt
Gra wszech czasow obiektywnie mozna nazwac np gta 5 ze wzgledu chcociazby na ilosc sprzedanych kopii tej gry i to ze jest to taki must have.
Poza tym patrzac na to zestawienie to jest ono mocno dyskusyjne.
Poza tym wiedzmin tez wybija sie na tle erpegów chociazby ze wzgledu na brak dobrych
@rafau1337: KAzda grą się ktos zachwyca, jak gralem iedys w wowa, to tez mi sie wydawalo ze wszyscy sie zachwycają wowem, bo tez wow dostawał co chwile jakies nagrody.
I za kazdym razem ten sam argument, że multi, co z tego?
Ja nie widze zeby swiat sie zachwycał wieskiem, tylko grupe polaczkow zachwycającą sie polską grą.
@UberKatze: No tak. Bo jak dużo osób twierdzi, że gra jest super to automatycznie zabrania ludziom mieć własnego zdania xD Obczaiłeś może ostatnio wyniki wyborów? xD
A kolega uargumentował co mu się nie podoba, więc co nazywasz gimbotrollingiem? Nie zgadzanie się z twoim zdaniem? A w dwóch aspektach gra kuleje i to bardzo. Walka i eksploracja, a tak się składa, że dla mnie to najważniejsze elementy tego typu gier.
Duża mapa
Bo jak dużo osób twierdzi, że gra jest super to automatycznie zabrania ludziom mieć własnego zdania xD


@VDrakkainen: Nie dzbanie, nie zabrania mieć własnego zdania. Jednak wyśmiewam te wasze "własne zdania", kiedy tylko są #!$%@? głupot. Branża (recenzenci, producenci gier, gracze, a nawet osoby niezwiązane bezpośrednio z branżą gier) jasno podczas premiery jak i po wielu latach uznaje, że Wiedźmin 3 jest jedną z lepszych i kompletniejszych gier jakie powstały. Zauważ,
@rafau1337: 70 Wieska, przy 175 red dead redemption 2 xD
http://www.benchmark.pl/aktualnosci/red-dead-redemption-2-najwiekszym-hitem-playstation-4-i-xbox-one.html
Nie bede gloryfikował wieśka tylko ze względu na to że jest polską grą, bo nie jestem fanbojem.
Niektorzy wlasnie w swoim rankingu gier stawiają wieśka, a pozniej dlugo nic glownie ze wzgledu a to ze jest to polska gra.
Do wieska na pewno powróce, bo podoba mi sie słowiański klimat gry, jak i całe uniwersum. Sam gameplay moze zdawac sie
@UberKatze: jakbyś się bardziej orientował w branży Janusz to wiedziałbyś ze co druga duża gra zbiera setki nagród, a z tym „ciagle świat się jara” to pojechałeś mocno xD aż zażenowanie poczułem na plecach. Wymieniłem jakie elementy w W3 są zrobione TRAGICZNIE, a ty wyjeżdzasz z gimbotrollingiem, bo komuś się średnia polaczkowa gra nie podoba xD ok Janusz, Janusz....
Zamiast się cieszyć że gra z polskiego studio osiągnęła taki światowy sukces to będzie pierdzielic farmazon


@rafau1337: gra jest mocno średnia, a w dwóch z 3 najważniejszych elementów wręcz fatalna, ale mam się cieszyć, bo polaczki zrobiły? XD nie każdy jest chory na łeb