Wpis z mikrobloga

Inwestycje rozchodzą się u nich w minuty.

Możesz jeszcze spróbować http://crowdestor.com (bez referala, niech stracę). Warunki mają mniej atrakcyjne, więc jest trochę spokojniej, ale też rzadko widzę dobre projekty dłużej niż kilka dni.

Myślałem jeszcze o Kuetzal, ale tam z kolei jest bardzo mało użytkowników.
@KrystianLa No właśnie -projekty rozchodzą się w minuty a bodajże od dwóch miesięcy nic nie dodali - procent mają bardzo dobry ale co z tego, jak kasa wisi w próżni. Brak nowych projektów to lampka ostrzegawcza, że może być coś nie tak a nie chciałbym wrzucić siana a później płakać jak po #bitmarket
@Musakrator: tez czekam.
Od 29 maja nie bylo na envestio zadnej inwestycji.
Powoli zaczynam sie zastanawiac nad wycofaniem kapitalu (od 4 tygodni mam tam wolne 1300 euro).

Czytalem maile (datowane na pierwsza polowe czerwca) ze to kwestia tygodnia, moze dwoch i pojawia sie nowe inwestycje. 5 tygodni temu to bylo...
@Wardrun: zwykle to trwa dobrych kilka godzin. Tego akurat nie sledzilem bo wszystko mialem zainwestowane. Ale da sie wejsc bez problemu o ile sprawdza sie maile (zawsze informuja o nowej inwestycji).
@pszymczyk2: Przypadek? Nie sądzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z tych referali to i tak poważnych pieniążków nie ma, ale jak już ktoś ma się zarejestrować to przecież zawsze lepiej z refereala niż bez, zwłaszcza że będzie miał też bonus z moich wpłat.
@KrystianLa: Ty masz teraz na mysli osobe polecona. Osoba polecona rejestruje sie i dostaje procent od swoich inwestycji ale ta druga osoba ktora ja polecila tez dostaje procent od jej inwestycji. Aczkolwiek osoba ktora ja polecila niee generuje dla niej zyskow
Przykładowo, ziomek wysłał mi referala na Mintosie. Kiedy ja zasiliłem konto - u niego pojawiły sie pieniążki. Kiedy on zasilił konto - pieniążki pojawiły się u mnie.