Wpis z mikrobloga

Czy @moderacja mogła by podać wytyczne jakich wykopalisk historycznych o ŻYDACH nie wolno wrzucać?
Czy zakazane jest dodawanie wykopów o ZBRODNIACH ŻYDOWSKICH?
Czy na wykopie działa lobby ŻYDOWSKIE?

Na pewno nie tylko ja (jako fan wykopalisk historycznych) będę ciekawy. Chcę by sprawa była jasno postawiona.

#afera #aferowa #moderacjacontent #wykop #historia #bekazmoderacji #cenzura #polska
FlaszGordon - Czy @moderacja mogła by podać wytyczne jakich wykopalisk historycznych ...

źródło: comment_u6cxV5UtUHBE59hh6J59J6Kw0H4Pfa04.jpg

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
  • 17
@FlaszGordon jak to mają być szurskie strony typu globalne archiwum i tego typu sciek to bardzo dobrze że banują, amerykańskie strony neonazistowskie czy narodowi bolszewicy rosyjscy przypisujacy Katyń żydom to średnia reklama dla wykopu. Albo się ogarnięcie albo będą bany.
  • Odpowiedz
@dertom: Czyli twierdzisz że to szurstwo?

Opracował Aleksander Szumański , świadek historii – dziennikarz niezależny, korespondent światowej prasy polonijnej, akredytowany (USA) w Polsce w latach 2005 – 2012, ścigany i skazany na śmierć przez okupantów niemieckich.

Kombatant – Osoba Represjonowana – zaświadczenie o uprawnieniach Kombatantów i Osób Represjonowanych nr B 18668/KT3621
  • Odpowiedz
@FlaszGordon: Warto dodać, że jest to pierwszy ban użytkownika @runnerrunner (brak osiągnięcia banan) i od razu dostał bana na rok czasu. Moderacja taka bezstronna i obiektywna XDD

Zasada nr 1: Zastanów się dwa razy zanim na wykopie dodasz coś negatywnego o żydach.
  • Odpowiedz
@FlaszGordon: Właśnie nie wiem. Kilka ostatnich znalezisk na temat Żydów (w szczególności jednego takiego miliardera, oskarżanego o zbereźne czyny z małolatami), kilka minut temu kolejne trafiło na główną, a tu patrzę, że na mirko ktoś informuje o banie na nim za "szerzenie nienaiwiści" i "wszczynanie wojenek politycznych" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz