Wpis z mikrobloga

Czy @moderacja mogła by podać wytyczne jakich wykopalisk historycznych o ŻYDACH nie wolno wrzucać?
Czy zakazane jest dodawanie wykopów o ZBRODNIACH ŻYDOWSKICH?
Czy na wykopie działa lobby ŻYDOWSKIE?

Na pewno nie tylko ja (jako fan wykopalisk historycznych) będę ciekawy. Chcę by sprawa była jasno postawiona.

#afera #aferowa #moderacjacontent #wykop #historia #bekazmoderacji #cenzura #polska
FlaszGordon - Czy @moderacja mogła by podać wytyczne jakich wykopalisk historycznych ...

źródło: comment_u6cxV5UtUHBE59hh6J59J6Kw0H4Pfa04.jpg

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
  • 8
@FlaszGordon a skąd mam wiedzieć? Co ja niby każdego "niezależnego dziennikarza " znam. Podałem przykład fejku o katach Katynia bo to przykład tego co wykopujecie z uporem pomimo wielokrotnych komunikatów że to fejk. Faktem jest także że korzystacie że ścieku i gownostronek o zerowej wiarygodności, gdzie ich klony działają choćby w Niemczech i tam mają też wzbudzać nienawiść akurat na bazie nalotów na miasta przeciwko zachodowi. Juctice4germans konkretnie.
  • Odpowiedz
@zichenbaum: A myślisz, że każdy jest taki głupi i myśli, że w całej tej fali znalezisk chodzi tylko o to, by napiętnować konkretne osoby i postępować dobrze? Myślę, że bardzo łatwo się domyślić, że chodzi po prostu o skłócenie Polaków i Żydów oraz nagonkę na tych drugich. Nikt otwarcie nie napisze, czegoś za co mógłby iść siedzieć, wiec zamiast tego powstaną setki wpisów, które są legalne, ale podprogowo przepełnione nienawiścią.
  • Odpowiedz
@1tn00pr: tak, ale kropla drąży skałę. Jeszcze kilka lat temu wylatywała każda treść mówiąca o żydach. Wystarczyło napisać coś w stylu: że jest to żmijowe plemię - i cyk, jakiś nadgorliwiec usuwał, bo ktoś zgłosił jako: "antysemityzm". Ważne, by mieć umiar i zdrowy rozsądek. Antysemityzm nie jest tym, co próbują całemu światu wcisnąć żydzi. Zresztą takich pożytecznych idiotów w Polsce jest na pęczki.

Tak, więc nie ma co dawać się
  • Odpowiedz
Jeśli fakty są przeciw administracji wykop peel tym gorzej dla faktów. Znowu bez podania konkretnych przyczyn usuwanie użytkowników, za niewygodne materiały.

Śmieszne, bo o jankesach, ruskich, chinczykach czy przede wszystkim o polakach można tu napisać wszystko.
  • Odpowiedz
tutaj wyraźnie można zidentyfikować płatnych izraelskich trolli. Oni fanatycznie bronią izraela. Będą rzygać na wszystko i wszystkich, ale na izrael nie pozwolą. I jeszcze im za to płacą o czym aż szumi w zagranicznych mediach.
  • Odpowiedz
@FlaszGordon lobby żydowskie na wykopie, niewygodne pytania... Nie jestem w stanie pojąć jak bardzo oderwani od rzeczywistości jesteście.

A może to jednak wina dodająchych, może nie powinno się dodawać znalezisk z foliarskich stronek, które okrasza nazistowski plakat? Może wystarczy robić znaleziska o Żydach bez nienawiści? A co ja #!$%@?, to na pewno lobby żydowskie XD
  • Odpowiedz
Za co?


@AQuoPrimum: Ten znany fan soli drogowej i kwot wolnych od podatku już dawno powinien dostać za multikonta, na których też miał permy. Szkoda, że tak późno.

A co do bólu dupy OPa - bardzo dobrze, że moderacja zdejmuje takie wysrywy, wam nie chodzi o żadną "prawdę" tylko o sączenie jadu w komentarzach i utwierdzanie się w urojeniach
  • Odpowiedz