Wpis z mikrobloga

Czy @moderacja mogła by podać wytyczne jakich wykopalisk historycznych o ŻYDACH nie wolno wrzucać?
Czy zakazane jest dodawanie wykopów o ZBRODNIACH ŻYDOWSKICH?
Czy na wykopie działa lobby ŻYDOWSKIE?

Na pewno nie tylko ja (jako fan wykopalisk historycznych) będę ciekawy. Chcę by sprawa była jasno postawiona.

#afera #aferowa #moderacjacontent #wykop #historia #bekazmoderacji #cenzura #polska
FlaszGordon - Czy @moderacja mogła by podać wytyczne jakich wykopalisk historycznych ...

źródło: comment_u6cxV5UtUHBE59hh6J59J6Kw0H4Pfa04.jpg

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
@hx103u: No może pora coś zmienić i konkretne dowody powinni przedstawiać jeżeli tak sądzą, bo wydaje mi się, że to mocno nagięte jest, ale kto wie, jeżeli są tacy niewinni to chyba nie mają nic do ukrycia i dokładniej przedstawić na jakiej podstawie ten ban wleciał?
  • Odpowiedz
co się stało z Twoim znaleziskiem na ten temat?

@hx103u: Znalezisko nie było moje, tylko linkowało do mojego wpisu. Szkoda, że nie zdążyłem wykopać :p
W sumie ten wpis tęż został ręcznie usunięty z gorących.
Wiadomo. Myslozbrodnia ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@CralencSeedorf: Czy pod każdym zaśmiecanym przez neuropki wpisem muszę powtarzać, że go redaguję?
Zawsze to robię.
Z opóźnieniem bo nie tracę życia na wykop... ale jednak. Usuwam trolling, głupotę i chamstwo.

Kolejna kwestia to ta, że tobie jak najbardziej podobała się cenzura. Witaj po mojej stronie, chyba nie masz mi za złe?
Kościuszko był by z ciebie dumny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz