Wpis z mikrobloga

Były CEO Lotusa wbija szpilę ekspertom którzy nigdy nie byli na GP. :)

Myślę że Kubica robi dobrą robotę, ale wierzę także, iż samochody jego i Russella różnią się od siebie bardzo znacząco. Jest tak dlatego, że zespół jest zdesperowany, by robić postęp w jakimkolwiek kierunku. Dlatego może być tak, że Kubica dostaje taki rodzaj skrzydła, a Russell inny, czy coś w tym rodzaju.

To jest bardzo rzadkie, ale miałem taki przypadek z Jolyonem Palmerem, który w Montrealu wyjaśnił mi, jak bardzo różniły się samochody jego i Hulkenberga już pod koniec jego czasu w Renault. Wspominał, że wszystko trafiało do bolidu Nico. Mówimy często, że można porównywać tylko kolegów z zespołu, ale równie często ich samochody dość znacznie różnią się od siebie. Myślę zresztą, że to samo dzieje się w Red Bullu.


https://f1.dziel-pasje.pl/?d=news&id=28895
#f1 #kubica
  • 16
@patyk15: a czy w przypadku niepotwierdzonych informacji właśnie wierzę nie jest nawet lepsze?
W słowniku jest wierzyć, uważać i wierzyć jako akceptować coś jako prawdziwe, często nie mając pewności (diki.pl)

Tak się z nudów odniosłem ¯\_(ツ)_/¯
@patyk15: no tutaj wiadomo, że opinia, w każdym razie nie zwróciłbym uwagi, że to jakiś błąd i tak mnie zaciekawiło, prędzej to chyba niedociągnięcie. Mi się skojarzyło z teoriami, w które w końcu się wierzy lub nie. Ich trochę jest ostatnio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@patyk15:
Zacząłem przeglądać reddit i widzę, że nie tylko ja tak to zinterpretowałem. Komentarz nie był od Polaka.
No ale to znów, mnie czasem takie pierdoły z języków ciekawią, więc podrzucam. Wiem o co Ci chodzi, więc nie myśl, że próbuję udowodnić.

So he believes, ok. DO not know, think, assume... Believe.

Well come back when you have facts