Wpis z mikrobloga

@hadesPL: > bedzie mi smutno sie z nim rozstawac bo sie zakumplowalismy i jak go odnosilem pod otwarte drzwi to wracal do mnie xD raz sie pomylil i poszedl do kolegi ale obwąchal go i szybko przybiegl do mnie XD

@hadesPL: XD będzie smutno jak protokół przeciw wściekliźnie zadziałał tylko na 10 osobach na świecie :D

DUrniu leć na sor.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@hadesPL: zostaw go tam gdzie teraz żyje, myslisz ze z przypadku sie tam znalazl? jak go wywieziesz poza jego teren, to najoewniej zdechnie z głodu, albo wylezie na ulice do rozjechania
  • Odpowiedz
via Android
  • 31
@Khor666 nie wiem jak tu sie wola bo nie jestem into wykop za bardzo (wpisy jak cos potrzebuje albo wejdzie na mnie jeż XD) ale mam nadzieje ze nie bede musial wolac xD
  • Odpowiedz
@hadesPL: Na wściekliznę nie ma testów, zwierzę trzeba dać na obserwacje i trzymać bodaj 2 tygodnie. Jak w tym czasie nie zdechnie to znaczy, że raczej nie było chore w chwili kontaktu. A jak go wypuścisz do lasu to nikt po 2 tygodniach tego nie sprawdzi, wiec będziesz musiał być zaszczepiony tak czy siak.

Poza tym: po co dotykasz dzikich zwierząt?

R187 - @hadesPL: Na wściekliznę nie ma testów, zwierzę trzeba dać na obserwacje i trz...

źródło: comment_kbej1KTyxDKzqmvjziK6EQVl7X4VFq5k.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 123
@hadesPL: @PiersiowkaPelnaZiol: @tHoePs: @PiersiowkaPelnaZiol: co do wścieklizny u jeży to w całej historii odnotowano tylko jeden przypadek w 1997 roku. Mit o wscieklych jezach bierze się z tego że to cholernie ciekawskie zwierzaki. Do tego mają porabany zwyczaj że jak widzą cię ciekawego czy nowe jedzenie to zaczynają się ślinić i pluc, a do tego robią fikolki. A że można jakieś zakażenie z brudnych kolcow dostać jak się
  • Odpowiedz